Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lütfen Yardım Edin Çıldırıcam

bende tam oraya bakıyodum inan :) hatta başka bir sitede cok yakınınıda buldum ... jant.com.tr ... Jant ve Lastik için tek adres, doğru adres ........................................................................................................................................................................................... ama o değil bu değil şu değil istediğim tam anlamıyla ilk paylaştığım biraz daha bakıcam ilallah bulurum :(
ha illa aynısı olacak dersen onuda yaparız ama canını çok yakar

HAtta ve hatta boyle bısede gostereblırım :)

CupraR-3.jpgMakyajlı cupra jantı

79042125s56.jpgBuda barıs abının ustedıgı :)

Ekli dosyalar

• CupraR-3.jpg
    CupraR-3.jpg
    91.1 KB · Görüntüleme: 24
  • 79042125s56.jpg
    79042125s56.jpg
    22.1 KB · Görüntüleme: 24
aradım ilk önce acmadılar sonrada ılana bakan arkadaş yok dediler 15 dak sonra gene arıcam ama ilan tarihide 12 mart işallah vardır ellerinde tesekurederim yusuf işallah çıkarda başka bir yere bakmayız :eek:key:

insallah abıcım gercekten cok guzel bır jant bıde boyle bak aracın ustunde resmınıde buldum

gwr2g.jpg

Ekli dosyalar

• gwr2g.jpg
    gwr2g.jpg
    17.6 KB · Görüntüleme: 26
insallah abıcım gercekten cok guzel bır jant bıde boyle bak aracın ustunde resmınıde buldum

Ekli dosyayı görüntüle 8662

hihihihihi tamamdır adamda varmış resimdeki araç siyah benimki beyaz eminim daha güzel durucak şuanda bir yanlışlık olmasın diye stoklarına tekrar soruyo haber bekliyorum:eek:key: gene bakmaya devam edim belki istanbulda buluurm daha net olur :D yusufum emeğine sağlık kardeşim:eek:key:

hihihihihi tamamdır adamda varmış resimdeki araç siyah benimki beyaz eminim daha güzel durucak şuanda bir yanlışlık olmasın diye stoklarına tekrar soruyo haber bekliyorum:eek:key: gene bakmaya devam edim belki istanbulda buluurm daha net olur :D yusufum emeğine sağlık kardeşim:eek:key:

ne demek abı senınkınde daha guzel durur coılde vardı sanırım sende bomba olur :) sanırım onlar ucretsız kargoda yapıyolar takta yaldır yaldır gorelım :)

Geri
Üst Alt