Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lutfen yardımcı olun arkadaslar

hepsini çkartırlar kayseride lsan motor kaborta durumu için senden 180 tl alırlar yok daha detaylı bakılsın dersen 101 nokta kontrolu var onun içinde 300 tl isterler. Allah gönlüne göre versin

arkadaslar arabaya gıdıp baktım ve hayal kırıklıgına ugradım en ıyısı sıfır almak bencede arabanın arka bagaj kapagı degısmıs arka tampon degısmıs buyuk ıhtımal arkadan carpmıslar ve onde farlar catlamıs ıce gocmus on tamponda cızıkler soyulmalar vardı ve adam alay eder gbı farlar degısıcek dıyor ıstersen on tamponuda kaskodan degısırırız dıyor ee onlar degısır sonra arabayı ılerde satıcagım zamn alıcak adam yk on tampon degısmıs yok farlar degısmıs yok bagaj degısmıs yok arka tampon degısmıs demsıylemı ugrasıcam onun ıcın vazgectım ama arkadaslar bısey dıyıcem normal leonla fr cok farklıymıs tamponlar farklı ama sankı arka bagaj kapagıda normal leona gore daha yuvarlamsı ve daha guzel gorunuyor onun ıcın fr alıcam ama sanırım sıfır almayı dusunuyorum

Sahibinden de 94751023 Nolu aracım var. Bir bakın isterseniz

Geri
Üst Alt