Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!!!!!lutfen dikkat. sitemize uye olan tum dostlarımız için....!!!!

Ayni sey ilkyardimda da gecerli..Yolda sara krizi geciren ya da yaralanmis birini gorunce bizim gorevimiz 112yi arayip lokasyon bilgisi verip durumu anlatmak..saglik ekiplerinin o bolgeye intikalini saglamak..kaldi ki devir cok farkli bir devir oldu..kimin ne oldugunu anlamak cok zor..

aynen çok doğru kesinlikle katılıyorum. iyilikten maraz doğar misali artık kime guveneceğini bilemiyorsun maalesef.

Teşekkürler gerçekten yardım etmek isterken acınacak duruma düşebiliyor insan yoksa yolda yardım isteyen insanlara yardım etmek çok güzel birşey ancak korkudan duramıyoruz malesef.....

ya ben bızım okul yolunda otostop cekenlere durmak ıstıyorum duramıyrm guvenmıyorum cunku belkı gercekten ıyı bır ınsan ve bızım oralarda dakka bası degıl saat bası otobus vardır

ben durmuyorum uzun zamandır zaten..durmak gibi bir niyetim de yok..

ulan bu şerefsizler yüzünden..HIZIR A.S da kaçıracaz belki de kaçtı gitti

abii 112- acil ambulans polis değil puhahapuhahapuhahapuhaha 155 polis imdat :D

İlk mesajı düzeltseniz artık hala 112'nin polis olduğu yazıyor.

Geri
Üst Alt