Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

LPG'li Lamborghini

Konu, 'LPG Dönüşüm Sistemleri' kısmında leo54 tarafından paylaşıldı.

1. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    Tayland'da düzenlenen gaz fuarında LPG takılmış Lamborghini marka araç ilk kez görücüye çıktı.

lpg-li-lamborghini-2756617.jpg

GüneydoğuAsya'nın tek uluslararası fuarı olan ve dünya çapında en son teknolojinin sergilendiği "NGV Bangkok 2012", Uluslararası Ticaret Fuar Merkezi'nde kapılarını bugün misafirlerine açtı. 1-3 Kasım 2012 tarihleri arasında ziyaret edilebilecek olan fuarda, dünyada bir ilk gerçekleşti;Lamborghini Gallardo LP560 süper araca ilk defa "Tayland Atiker Sıralı Otogaz" tarafından LPGtakıldı.

Fuar alanına gelen misafirlerin ilgi odağı olan araç, ziyaretçi akınına uğradı. Lamborghini Gallardo LP560'ın yanı sıra LPG'li motosiklet de misafirlerin ilgi odağı oldu.

Atiker Tayland Genel Müdürü Özkan Sarıkaya Cihan Haber Ajansı'na yaptığı açıklamada, kez Lamborghini'ye dünyada ilk kez LPG'yi kendilerinin taktığını söyledi. Özkan Sarıkaya, amaçlarının tüm model araçlara LPG'nin takılabileceğini göstermek olduğunu ifade etti. Şu an Tayland pazarında ilk beşte olduklarını söyleyen Özkan Sarıkaya, 2013 sonuna kadar pazarın yüzde 30'una hakim olmak istediklerini ifade etti.

lpg-li-lamborghini-2756653.jpg

2. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    Böyle yapa yapa lpg gi benzin fiyatina cikaracaklarr :dbunlar nasilsa böyle arabaya biniyolar öderler sikinti olmazz:)

Bunu beğendi. alayinarest_70 bunu beğendi.
  3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Katılıyorum şimdiden 3 lirayı buldu LPG:mad:

4. profescobar

profescobar SCW Üyesi

422
    242
    43
    Zamanında bilmemnerde bir Türk Ferrariye LPG taktırırken aracına el konulmuş diye bir dedikodu dönüyordu o geldi aklıma şimdi yapıp fuara götürmüşler :D

5. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    vala diyorumya hiç bakmıyorum artık doldur 70 tl lik diyorum bitene kadar eyvallahh yoksa cinlerim tepeme geliyorr :kizgin:sırada elektrik li arabalar da asıl zamları çok merak ediyorum adamlar kaçak elk ile sarj eder gene biz sevgili vatandaş ödeyecek acıgı:cool:

6. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    hakkaten ögle bişey vardıı o adam dava acsa yeridirr:D fuardakii 10 trilyonluk bugattiyi alsınnn ;) o nası bişey yhaa 2 sn de 100km hız 16 sn de 300 km hıza cıkıomuşş bi fuara gelsemde foto cekinsem barii yada giden arkadaslar etiketlesin beniipuhaha

7. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    yinede lpg var huzur var diyorum :)

Bunu beğendi. leo54 bunu beğendi.
  8. skeaptar

skeaptar SCW Üyesi

258
    67
    28
    benzin 5 tl ise LPG 3 tl olmuş cokmu

9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Aynen:eek:key:

10. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Bu gene çok yakar havayla çalışması lazım bu onuda başarıyolar ilk adımlar atılmış :)

Sayfayı Paylaş