Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lpg'li araçlarda motor ikaz lambası ???

doğukancım o zmn sana en uygun yer OLGUN LPG (E-5 üzeri küçükyalı yol ayrımında) orasıda işinin ehlidir... hemde sana daha yakın bi sorun olduğunda ulaşımın daha kolay olur... ben kiti ilk oraya taktıracaktım hem atiker yoktu hemde bana uzak kalıyodu... o yüzden bana yakın olanı seçtim.. yinede sen bilirsin kardeşim kararını ver biz her türlü sana yardımcı oluruz... orası yada burası farketmez başın ağrımasın gerisi halledilir... :)

hatta kafanda otursun diye ben LPG taktıracağım zaman açmış olduğum konu ve gelen yardımlar alttaki linkte...

http://www.seatclubworld.com/leon-1m-1998-2005-118/leonuma-lpg-tavsiyeleriniz-9273/

az önce olgun lpg ile telefnda görüştüm ben lovatoda karar kılmıştım ama burası lovato takmıyormuş landirenzo takıyor .. 1600 Tl de fiyatı

bütçen ne kadar kardeşim... lovatonun maliyeti ne kadar ?

lovatonun maliyetide 1390 tl ama kullanıcı yorumları arasında ikisinin arasında dünyalar kadar fark var landirenzo denilen marka hakkında kalitelidir iyidir diyenler var ama seat ile uyumu hiç biryerde yazmıyor ama lovato öyle değil mevlüt911 abimiz birebir kullanıyor ve çok memnun oldugunu söylüyor internet ortamındada kötü bir yoruma rastlamadım henüz.

en kısa zamanda taktır lpgni rahat et bende 2 hafta önce taktırdım (brc mtm) yaklaşık 500 km yol yaptım, 110 tl ye ve halen daha depoda gaz var, bu rahatlığı anlatamam...

en kısa zamanda taktır lpgni rahat et bende 2 hafta önce taktırdım (brc mtm) yaklaşık 500 km yol yaptım, 110 tl ye ve halen daha depoda gaz var, bu rahatlığı anlatamam...

Anladım kemal abi sorma ya şuanda gerçekten fazla yakıyor istediğim heryere basıp gidemiyorum yanı aslında yaktığı benzine acıyorum .. önümüzdeki hafta taktırmaya gidicem MEVLÜT911 abimizin tanıdıgı tavsiye ettiği çok güvendiği bir usta var orada taktıracağız.

evet ustalık çok önemli bu konuda, eğer aracında kaskon varsa hemen ruhsata işlettirmen gerekiyor, Allah korusun olumsuz bir durumda hak talep edemezsin yoksa...
şimdiden hayırlı olsun..

Geri
Üst Alt