Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lpgde stylance

redhanik

Kayıtlı Üye
s.a arkadaslar arastırmalarımdan sonra lpg taktırdım aracıma cok korkuyordum tabiki haklı olarak daha önce hetz kullanıcıydım 1.3 gls.cok yakacagını düünüyodum leonumun ama aslan parcası ve kükremesine sahip arabama 85 tllik gaz aldım ve 370 km oldu kırmızı ışık daimi yanıyor ve bitmedi lpg taktırdıgıma cok mutlu oldum kayseride sürüyorum bu arada 11 u gecmedim nadir gectim 3 bin devirde vites degiştirdim herkese saygılar...

s.a arkadaslar arastırmalarımdan sonra lpg taktırdım aracıma cok korkuyordum tabiki haklı olarak daha önce hetz kullanıcıydım 1.3 gls.cok yakacagını düünüyodum leonumun ama aslan parcası ve kükremesine sahip arabama 85 tllik gaz aldım ve 370 km oldu kırmızı ışık daimi yanıyor ve bitmedi lpg taktırdıgıma cok mutlu oldum kayseride sürüyorum bu arada 11 u gecmedim nadir gectim 3 bin devirde vites degiştirdim herkese saygılar...
aleyküm selam hayırlı olsun kardeşim ne marka taktırdın

Gule gule kullan her 20 binde gaz filtresini degismeyi unutma...

saolun habil kardesim tavsiyen sonucu landirenzo taktırdım simit olarak:)

olgunlardamı taktırdın? Leon lara simit takmıyorlardı en son. muayeneden geçmiyormuş, egsozun üstünde olduğu için.

bundan sonra arabandan inmeyi hiç istemeyeceksin kardeşim :D

evet kardesm olgunlarda taktırdım hiç bişey demediler muayneyle ilgili hatta sonra muayeneye götürücem dedim ne zman istersen gel sorun yok dediler projeyi ozman veririz dediler ger öyle olsau söylerlerdi bence cünkü adamlar hergün bu işi yapıyor sıkıntı olucak olsa söylerlerdi diye düşünüyorum:)evet kardesim aractan zevk almaya basladım

evet kardesm olgunlarda taktırdım hiç bişey demediler muayneyle ilgili hatta sonra muayeneye götürücem dedim ne zman istersen gel sorun yok dediler projeyi ozman veririz dediler ger öyle olsau söylerlerdi bence cünkü adamlar hergün bu işi yapıyor sıkıntı olucak olsa söylerlerdi diye düşünüyorum:)evet kardesim aractan zevk almaya basladım

doğrudur o zaman, sorun yok kardeşim. adamlar işlerinde usta demiştim. 1000 km yapınca ayar ve kontrole gitmeyi unutma. güle güle kullan tekrar :)

Geri
Üst Alt