Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lpg

mercan

Kayıtlı Üye
2001 aracıma lpg almayı düşünüyorum ayda yaklaşık 2000 km yol yapıyorum bugün bi kaç markayla görüştüm ama bir türlü karar veremedim atiker zavolli takan firma bana pek tekin gelmedi.milano diye de bir marka var bir bilgim yok karar veremedim yardım cı olabilirseniz çok sevinirim

brc tavsiye ederim. bundan önceki 2 aracımda da brc vardı. ikisinde de problem yaşamadım. sadece rölantideyken enjektörler biraz sesli çalışıyor.

Bence kullandığınız lpg kitinin markası kadar bu kiti takacak usta ve servis olanaklarıda önemli.Bizim pert olan toledomuzda atiker vardı.İlk başlarda psikolojik olarak zararı yokmuş gibi gelsede sonradan motor çok sarsıntılı ve sesli çalışmaya,rölantide devir bozuklukları yapmaya başlamıştı.Bugüne kadar açılan bütün lpg konularında gördüğüm kadarıyla seat marka araçlarda herkes BRC'den memnun.Atiker'in fiyatı şu anda 1000tl civarında bildiğim kadarıyla.BRC ise 1500 civarında.Bence kalitesi ve servis imkanları göz önüne alınarak brc derim.

bende brc tavsiye ederim . fakat senin aracının kilometresini bilmiyorum yani aracım akl motor sanırım bu motorlarda klmetre yüksekse lpgden sonra yağ yakmaya başlıyor bilgin olsun kardeşim

brc,tartarini ve şu an yeniden yapılanan yazılımlarını AKME'nin yaptığı KME

Brc ve atikerin iyi olduğunu ve kullananların memnun olduğunu duymustum

Geri
Üst Alt