Lpg | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Lpg

kfy

Administrator
kardeşim kimsin önce bi selam ver üyelerimiz kısmında bizde seni tanıyalım angaranın bağları gibi girme foruma:)

Veli Can Le1o FR

Forumdan Uzaklaştırıldı
S.a ANGARALİYİM öncelikle Pardon kimse yardımcı olmadıgı icin böyle irilti oldum ordan oraya yönlendirdiler de kimse kimseye Hayri yok gibi gözüktü ama oyle değildir zamanla anlarız neyse ben Scw yapistirmasi ve seat leon Fr kapı eşiği yapistirmasi istiyorum buradan duyanlar duymayanlar yardımcı olursa sevinirim yanlış yerlere konu açtığım icin k.bakmayin yönlendirirseniz bizde oraya acarız iyi aksamlar scw

Only god can JudGe me...

kfy

Administrator
S.a ANGARALİYİM öncelikle Pardon kimse yardımcı olmadıgı icin böyle irilti oldum ordan oraya yönlendirdiler de kimse kimseye Hayri yok gibi gözüktü ama oyle değildir zamanla anlarız neyse ben Scw yapistirmasi ve seat leon Fr kapı eşiği yapistirmasi istiyorum buradan duyanlar duymayanlar yardımcı olursa sevinirim yanlış yerlere konu açtığım icin k.bakmayin yönlendirirseniz bizde oraya acarız iyi aksamlar scw

Only god can JudGe me...
yönlendirmiyoruz kardeşim sen forumu inceleyip çözüceksin

RedLine

Kayıtlı Üye

Only god can JudGe me...
kardeşim sticker vs ne istersen bana yazabilirsin. elimde var hatta uğra müsait oldugunda ne ihtiyacın varsa halledelim ;)

Veli Can Le1o FR

Forumdan Uzaklaştırıldı
Daha ne olsun ;) tesekkurler sevdim seni Scw ailesi seni seni seni :)

Only god can JudGe me...