Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lpg

clementine

Kayıtlı Üye
Merhaba, LPG'ye gecmeyi dusunuyorum. Yorumlariniza ihtiyacim var. Uyum problemi yasarmiyim? Ne onerirsiniz? Selamlar.

benım aracımda yaklasık 1 senedır zavolı sıralı sıstem var.hıcbır uyum sorunu olmadı arkadasım.gayet ıyı bu gune kadar tek bır kez teklemedı.cok memnunum.tavsıye ederım

Lpg hakkında istediğiniz bilgiye sahip olabilirsiniz, ancak ilk önce üyeler bölümünden kendinizi tanıtmanız gerekli forum kuralları gereği ;)

Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar size yardımcı olacaktır ancak önce kendinizi üyelermiz bölümünde tanıtnız..

Bu hatırlatmalardan sonra nedense başlık açan şahıs buhar olup uçuyor, gören de olmuyor bi daha... Neyse biz yine de insaniyet namına yazalım... celementine hanım kardeşim, aracının motoru lpg ye iyi derecede uyum sağlayan bir motordur. İtalyan menşeli piyasada tanınmış markalardan birini bütçene göre belirleyip taktırabilirsin. Ben lovato kullanıyorum çok memnunum; üstte arkadaş yazmış zavolli diye o da memnun... bu gün bir arkadaşın aracında gördüm brc takılıydı o da memnun... lpg de kit(italyan markaları) ten daha önemli bir şey var o da ustalık! işinin erbabı, yaptığı işin arkasında durabilecek, tanınmış, bolca montaj yapmış ve müşteri memnuniyeti sağlamış bir usta bulursan hiç düşünmeden taktır lpg yi, rahatça dolaş... güle güle dolaş...

bıktım arkadaş ben durumdan nedir bu yaaa :mad:

Arkadaşım formu iyice inceler isen Lpg ile ilgili bir çok tartışmayı ve bilgi paylaşımını rahatlıkla bulabilirsin tekrardan konu açmaya gerek yok

hayırdır erkan hangi durumdan bıktın :) kim kızdırdı seni :)
sende farkında degılmısın gökhanım yol geçen hanına döndü site gelıyo ınsanlar tak bi konu alcagını alıyor sonra gidiş o gidiş bizimkilerde zaten dünden meraklı hemen yardımcı olmaya hiç kimse yolu yordamı anlatmıyor bu işte kafamı bozan hergun aynı hıkaye kaç sefer soyledık mesaj sınırlaması olsun onune gelen tak dıye konu açmasın dıye ama yapılmadı heryerde var bızde yok.burası ticarethane degıl.burda biz aile gıbı birarada olmak için varız...

sende farkında degılmısın gökhanım yol geçen hanına döndü site helıyo ınsanlar tak bi konu alcagını alıyor sonra gidiş o gidiş bizimkilerde zaten dünden meraklı hemen yardımcı olmaya hiç kimse yolu yordamı anlatmıyor bu işte kafamı bozan hergun aynı hıkaye kaç sefer soyledık mesaj sınırlaması olsun onune gelen tak dıye konu açmasın dıye ama yapılmadı heryerde var bızde yok.burası ticarethane degıl.burda biz aile gıbı birarada olmak için varız...

+ 1500

Geri
Üst Alt