Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lpg

fazo

Kayıtlı Üye
arkadaşlar lpg li araçların servisten içeri sokulmaması hakkında ne düşünüyorsunuz..motor ile ilgili bi konu olmasa dahi servisten içeri almıyoruz diyor çorlu-çalışkan..istanbulda varmı boyle bi sıkıntı..pek mantıklı gelmiyor bana bu iş:rolleyes:

Way hıya.. Öyle şeymi olur yahu şaka yapmış olmasız sizer onlar :D

motorunda Filan sorun olduqundan lpg sigortasını cekip benzin sisteminde arabayı kontrol ediyorlar die biliyorum ayrıca yaptıkları iş ne olursa olsun motor aksamında garanti vermiyorlar
ama size neden öyle yapmışlar düşündürücü :D

Kayseri için söyleyim peryodik bakımlar için sorun yok ne gerekiyorsa yapıp paralarını alıyorlar fakat her hangi bir arıza için gidersen lpg li araca bakmıyoruz diyorlar komik ama gerçek işte :)

periyodik bakıma bile almayız diyor adamlar ya.sinir oldum.hangi hakla yani.buyuksehırlerde bu uygulama yokmus dedıgınıze gore.istanbul a gıdıcez bizde artık ne yapalım :kizgin:

istanbulda da var bu olay mesela doguş otoda almıyor kesınlıkle onu bılıyorum.aygüv veya eryada yaptırabılırsınız orda sorun yok...

Geri
Üst Alt