Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lpg yakıt tüketimi

Bende 2011 Copa var 30lt ile ş içi 320 bazende 330 km yapıyorum

2015 Seat İbiza var düz motor brc seg32 lpg taktırdım ve suan 32 lt lpg alıyor Full gaz 2.72 tl 87 tl aldım ve İstanbul çorlu git gel 260 geçtim ve bidaha aynı bp istasyondan gaz aldım 54 tl tutu suan km 470 gaz da geçtim ve hala gaz bitmedi Burada araç benzindan gaza geçtiğinde kullanıyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Arkadaşlar benim aracımda da lpg var markası lavato, 2012 model 1.4 düz motor 95binde. 25 litrelik deposu var. Fiyat hesabı olarak anlatmayacağım, şehir içi 25 lt full depo ile 240-260 km arası gidiyorum. Şehirlerarasında 280-310 km arası gidebiliyorum. Üstelik şehir içinde biraz basarak kullanan biriyim ona rağmen gazın iyi gittiğini düşünüyorum. Umarım yardımcı olur.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende LPG ye gecsemmi yaa

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fabrika verileri ne diyorsa en az 1,5-2lt daha ekleyin ort. tüketime.

akaryakıt fiyatları değişken olduğu için krş hesabı yapmak çok mantıklı değil..

en basit, 80-85 liraya doldurduğum depoyu en son aşağıdaki şekilde doldurdum.

bu duruma göre yakıtım epey arttı derim. ama litre bazında aşağı yukarı hep aynıdır.

g9v5p0.jpg
Utanmadan .01 kurusuda mi aldı shell

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt