Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

LPG taktırmaya karar verdim....

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında serenity tarafından paylaşıldı.

1. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Arkadaşlar aracı alalı 3 aya yaklaştı 8k yol yaptım.Bu hem az gittiğim yol oldu maalesef.Benzinin 3.80lerde dolaştığı şu günlerde ocağımdaki incir ağacı iyice kök salmaya başladı.Arabaya binmeye korkar oldum.Sizce ne marka veya hangi ustada, nerede taktırmalıyım? Ben tuzla da oturuyorum.Tabi buraya yakın bi yerde olması da güzel olur. http://www.seatclubworld.com/showth...izi-tavsiyelerinizi-payla%FE%FDrm%FDs%FDn%FDz burada da net bi bilgi bulamadım.Bizim araçlarla en uygun BRC mi?Yoksa Atiker mi?

2. brave

brave SCW Üyesi

2.186
    174
    63
    ben oncekı arabamda Brc kullanmıstım Sımdı mılano var ikisinde cok memnunum ama lpg omru kısaltıyo

3. PATRON

PATRON
    Administrator

10.663
    2.361
    113
    hyundai i30 aracımda brc var kesinlikle tavsiye etmiyorum...

4. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    1.6 8V için en doğru seçim, LPG.
    Ben bu güne kadar o motora LPG taktırıp problem yaşayan duymadım görmedim :)
    Marka olarak LPG kitleri içerisinde orta fiyat seviyesinde bi marka seçmeniz bence yeterli olacaktır.

5. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    mutlaka herkesin fikri ayrı olacaktır..benimki de ayrı olacak..ben aracını satıp dizel almanı öneririm...
    benim sebebim ise lpg sevmediğimden..hep düşünürüm bir araba iki depo..arabaya extra ağırlık yüklemek..bir de lpg li olunca benzin de koymak zorunda kalıyorsun..lpg de yakıyor benzin de aynı anda..
    temiz olsun az yaksın diyenlerdenim ben..o yüzden dize

6. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Aynen katılıyorum :eek:key:

7. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    abi haklısın ama şu an için arabayı değiştirmemin mümkünatı yok maalesef.bir kaç yıl sonra ancak değiştiririm.bunu kullanmak durumundayım.bi arkadaşımla görüştüm.yarı yarıya az yakıyor neredeyse.o yüzden lpg kullanmak istiyorum.hele şu bayram için memlekete gidip geldim.maaşı neredeyse benzine verdim :( önce çok düşünmüyordum ama şimdi kafaya koydum taktırmayı...

8. maceren

maceren SCW Üyesi

400
    3
    18
    1.6 mpi motor için brc marka lpg öneririm ben çok memnunum..

9. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    1.6 ya lpg li binmek gerek :)

10. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    takılabilir memnun olanlar çok.... ama arada bir benzinlede dolaşırsan motorun ömrünü uzatırsın...

Sayfayı Paylaş