Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LPG Taktıracağım LÜTFEN YARDIMM

simit depolarda sorun yaşamazsın simit depo takılırken aracınızın eksoz sisteminde her hangi bir değişiklik yapılmasına gerek yoktur.

Kardeşim öncelikle Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.Bende 2007 toledo Stylance var lpg li üzerinde lovato marka tüp var 2 senedir kullanıyorum çok memnunum Sefaköy Candan Mühendislik te taktırdım gerçekten bu işte 1 numaralar.Öneririm.Fiyat olarak 1400 TL istiyorlar

bende 2006 leon stylance aldım 2 gun oldu daha ruhsatını cıkartmadım bile.benzinde kullanamam tüp taktıracagım inşallah forumda genelde lavato brc deniliyor.benim birkaç sorum olacaktı.
1)Bu 1600 isteyen brc diyelim misal biz bunun dışında para ödüyormuyuz baska yerlere
2)bir ikinci sorum ruhsatı cıkartmadan tüpü taktırsam sonra işleterek ruhsat cıkartabılımıyım? (plakada değişecek ayrıca) yoksa önce plaka değişip ruhsatı cıkartıp tekrardanmı işletmem gerekiyor
3)Bu çerçevede misal brc taktırırsam 1600e toplam bütün masrafım ne olur nereye ne kadar oderım.alım satımda 160 lira odedım cunku baska plaka olacak diye cevap yazarsanız sevinirim hafta içi bu işi halletmek istiyorum bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum

ben lovato taktırıyorum yarın kayseride 1250 tl koltugun arkasına incelerden düşünüyorum

Bugun Lovato taktırdım 1250 tl gayet uyum sagladı gibi duruyor inşallah yanılmam.takıldıktan sonra 100 km yaptım arıza ışıgı yanmadı dur bakalım hayırlısı

Geri
Üst Alt