Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LPG Taktıracağım LÜTFEN YARDIMM

Ufuk taktırdın mı ? Taktırmadıysan beraber gidelim diyecektim

simit tercih etmeyin bence..istetme ortalıkta kalıyor..arabalarınız sonuçta station wagon değil ki arada koltuk yatırıp yük atasınız..son yıllarda yaygınlaşan kibar, uzun olan 30 luklardan taktırın herşey tertemiz olsun..şehir içi istetmeyi eve koyabilirsiniz ama uzun yolda alsan bir dert almasan bir dert..babamın araçta yaşadık bu olayları oradan biliyorum..valiz atacan aaaa orada bi teker :)

bu arada ismail usta (hades) LPG işi ile uğraşıyor.. brc felan düşünürseniz onunla da görüşebilirsiniz..

İlk önce verilen bütün bilgiler için tsk ederim. Dün Lovato taktırdım... 1350 tl 10 taksit şeklinde... Tankı simit şeklinde koydurdum... Yukarda arkdaşımızın dediği gibi uzun yolda vs büyük sıkntı ama ben daha önce iki arabamda da bu sıkıntıyı çektiğim için alışkınıım diyebilirim :) Doğukan kardeşim istersen yardımcı olurum ya da biraz bekle ben kullanayım ona göre değerlendirelim... muaneye gideceğim pazrtesi inş. simit diye bir sıkıntı çıkartmazlar eksozun hemen üstünde olduğu için bizim araçlarda biraz sıkıntılı gibi dolum ağızı filanda öyle....

İlk önce verilen bütün bilgiler için tsk ederim. Dün Lovato taktırdım... 1350 tl 10 taksit şeklinde... Tankı simit şeklinde koydurdum... Yukarda arkdaşımızın dediği gibi uzun yolda vs büyük sıkntı ama ben daha önce iki arabamda da bu sıkıntıyı çektiğim için alışkınıım diyebilirim :) Doğukan kardeşim istersen yardımcı olurum ya da biraz bekle ben kullanayım ona göre değerlendirelim... muaneye gideceğim pazrtesi inş. simit diye bir sıkıntı çıkartmazlar eksozun hemen üstünde olduğu için bizim araçlarda biraz sıkıntılı gibi dolum ağızı filanda öyle....

eğer sana zahmet olmazsa rica ediyorum. çünki yanlış birşey yapmak istemem senin yorumun benimiçin gerçekten önemli çünki aynı aracı kullanıyoruz.. bu arada özelden bana cep numaranı mesaj atabilirmisin ?

Ben bu stepneden kullanıyorum. Hemen hemen hiç sorun yaşamıyorum kılıfıda var belli bile olmuyor . Tavsiye ederim. 180 tl ye almıstım.

Mini Stepneler « AJS Jant

yazdım kardeşimm inşallah yararımız olur

benim aracımda lovato var ve sorunsuz olarak kullanıyorum. brc de iyidir ama rölantide çıt çıt diye ses yapar brc ler.
ufuk kardeşim bendede 2006 stylance var üzerinde brc var ve mehmet dogru soyluyor cıt cıt ses yapıo ama ses fazdalıymışş galiba Firma 8 walf oldugu ıcın en uyumlu lpg dedıı daha 2 gun once ankara mardin yaptım 1120 km hemen heemn 160-180 arası geldım valla performans guzell dıı tavsiye ederimm ist gibi yerdede işçik ii yer bulursun kardeşim ankara olsa direk ostim brc derdimm

benim 2007 leon sport aracım vardı omvl taktırmıstım ve 2 yıl sorunsuz kullandım ne tekledı nede arıza lambası yaktı ve cok memnundum simdiki aracımada landi taktırdım cok memnunum

ACiLL!!!
Merhaba arkadaşlar 2007 model 1.6 seat leon stylance almayı düşünüyorum araç 45000 km de 28.000 tl ye biticek pazarlık araçta herhangi bir sıkıntı yok ancak duyduguma gore bu modeller cok yakıyormuş tüp taktırırsam motor arıza lambası yanıyormus sanırım sizce hangi marka LPG dönüşüm yaptırmalıyım ne kadar bütçe ayırmalıyım ve dönüşüp yapıp da memnun olanlar olmayanlar önerileri olanlar yardımcı olursa bu konuda çok sevinirim aracı 1-2 gün içerisinde almayı düşünüyorum

Geri
Üst Alt