Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LPG Taktıracağım LÜTFEN YARDIMM

lovato ve brc iyi makalar..biraz daha çıksan prins taktır diyecem ama o 2500'ü buluyor..

Bu arada LPG ile ilgili konuları "LGP Dönüşüm Sistemleri" başlığına açarsak ilerleyen zamanlarda arayan aradığını daha kolay bulur..

Bizim komşu lpg ci, kimi yollasam anahtarı bırakıp çıktı, Gas Italy / Tomasetto mudur nedir onlardan takmakta, istersen gel görüş. Atatürk sanayi sitesi 2. kısım 2. sokak No:19 a uğra, seni teslim edelim gazcıya.

Anladım çağlar abi... Ama dürüst olmak gerekirse bilindik adı daha çok duyulmuş markalara yönelmek istiyorum en azından içim rahat etsin diye.s Umarım yanlış yapmam yinede cok tsk ederim abi yardımın için.. Sanırım lovato taktırcam

ufuk bencede lovato taktır ben sikayet eden duymadım bu markada ama genede en iyi ustayı secmeye gayret et bazı yerler 20 25 yasındaki kalfasına iş buyuruyor daha sonra sorun yaratıyor

Aslında o kadar yabancı değilim bu konuya daha önce iki tane hondama tartarini taktırmıştım 1500 -16000 e suanda da o fiyatlar... Fakat tartarını bir kere duymadım okuyamadım son zamanlarda... NeYSE bu işi ne kadar kurcalarsak o kadar dert oluyor yaptramıyoruz bir yerle anlaştım yarın vercem lovato taktırcam....

Gerçi birde simit tüp olur mu olmaz mu sakat muhabbeti çıktı bizim araçların hemen altında eksoz varmış... sıkıntılıymış bakalım hayırlısı artık :)

m.m.o 1 aydır sıkıntı cıkarıyormuş bu simit tüp muhabbetine bende o nedenle normal tüp taktırmak zorunda kaldım.:S

Lovato taktır pişman olmazsın çok kaliteli bir sistem ve seatlara uyumu çok iyi

makina mühendisler odası... anladım ama usta sıkıntı olmaz dedi inşallah bisey olmaz

Geri
Üst Alt