Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lpg taktırsam artvinde bana bela olur mu???

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
merhabalar değerli arkadaşlar...artvinde yaşıyorum ne yazıkki...ne yazıkki diyorum çünkü ilimiz doğa cenneti olmasına karşın imkanları da bir okadar cehennem...burada lpg takan yer var ama bir şahinci bile yıllardır bu işi yapan adamdan dert yanıyorsa ben leonu teslim edemem onlara...şimdiii değerli dostlar tatil planım var muğlaya giderken ankarada yaptırsam tatil yolunda başıma iş açarmıyım???diyelimki açmadı artvine dönünce açarsa herhangibir yerde aracı gösterme şansım yok gibi...artvinde ne ederim...yoksa daha yakın trabzon-rize-erzurum gibi illerde mi taktırayım da enazından sıkıntı yaşarsam gidebileyim...birde leona simit depo yasak masak dediler aslı varmıdır???ya bir yardım edin şimdi kalkıp üstüne 15 bin lira verip boş arabaya sırf dizel olsun diye fark veremem...aracım 28 000 de ve kız gibi lpg ile hayatta bozulmaz diyebilirmiyim acaba...motoru bir kilometreden sonra şinanay olurmu acaba????

Gökhan abi önceden arabam pek yol yapmıyo zaten diyodun yanlış hatırlamıyosam..
tatil için LPG bence mantıklı bişi değil..heleki başıma iş alır mıyım gibi bi endişen varsa bence yaptırma..

Gökhan abi önceden arabam pek yol yapmıyo zaten diyodun yanlış hatırlamıyosam..
tatil için LPG bence mantıklı bişi değil..heleki başıma iş alır mıyım gibi bi endişen varsa bence yaptırma..

bana da öyle geldi yiğidim:)ama kullananlarda çok memnun ya.

taktıktan sonra 1 sene içerisinde kendini amorti edecekse bence değer tabi araca düzgün bi şekilde yapılacaksa

2 senede 28000
bence degmez abi

her ne kadar performans düşmüyor deselerde performansta düşüş oluyor elbet
ama yakıttan tasarruf etmek için güzel bir yöntem
kalitesiz gaz almadığın sürece sorun da yaşatmıyor
ama gaz kötü olursa lambda sensörü hemen yanıyor
birde katkılı lpg almamak lazım ben lipetgaz+ alıyordum arıza ışığı yaktı
şimdi ipragaza geçtim ışık söndü

sık sık sanayiye lpg ustasına gittiğin sürece her şey güzel..eğer gösterebileceğim yer yok diyorsan hiç kalkışma derim..

Gokhan LPG sistemine ayıracağın bütçeyi tatilde afiyetle ye yakitida artık düşünme.

Geri
Üst Alt