Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LPG Taktıracağım LÜTFEN YARDIMM

ufukk

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar 3 gün önce Leon aldım 1.6 stylance 2006 model... Lpg taktırmak istiyorum bütce olarak 1750 tl ye kdr düşünüyorum. Bizim bu araçlar için hangisi en uyumlusu? Sorunsuz olanı yani tavsilerinize göre taktırmak istiyorum.

1750 mi :S çift lpg takılır bu paraya, markadan çok montaj önemlidir, işin ehlini bulun.

genelde zavolli öneriyolar sız bılırsınız caglar abının dedıgı gıbı ıscılık onemlı olan

Peki çağlar abi, istanbul avrupa yakasında oturuyorum yönlendirebileceğiniz bir yer varmıdır ? Yani nasıl yapmalıyım nereye gitmeliyim hangi markaya yönelmeliyim ?

ben de taktıracağım . kullanıcı yorumları ve öneriler lovato veya brc yönünde seat ile en iyi uyum sağlayan lpg kitleri bu markaların gibi yorumlar var bende bu ikisi üzerindeyim. fiyatlarıda 1400 lira cıvarlarında ama işçilik tabiki işin %70 önemli kısmı

Doğukan kardeşim üstatların yardımıyla inşallah sağlam bir yer buluruz ya... Onur arkdaşımızda genelde zavolli den bahsediyorlar demiş ama bakalım artık sağlam bigilere kullanan diğer arkadaşlara göre harekt etmekte yarar var....

benim aracımda lovato var ve sorunsuz olarak kullanıyorum. brc de iyidir ama rölantide çıt çıt diye ses yapar brc ler.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
benim aracımda lovato var ve sorunsuz olarak kullanıyorum. brc de iyidir ama rölantide çıt çıt diye ses yapar brc ler.

O ses gas dagılımını sağlayan enjektörler görevini gerçek anlamda yaptığı içindir. Bosch tipi enjektörler hep seslidir ve gası aynı seviyede pompalar silindire, pompalama yaptıgı için sesi engellenemez.. Sesis enjoktorler ise aç-kapa yapar ve manifoldun emiş güçünü kullanır ve silindire giden gas seviyesi herzamn aynı olmaz.

Bosch tipi enjektör kullanan lpg markalarını secin. İlerde faydasını göreceksizniz. Kaliteyi zaman ve uzun km're belirler.

Geri
Üst Alt