Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lpg takmayı düşünüyorum yardım

egemen bey üç gün önce toledoma atiker marka lpg taktırdım şuan için çok memnunum.obdı sistem diye birşey arıza lambası yakmıyor ve yakmayacagınada garanti verdiler.evet performans kaybı oluyordur ama devir ekonomi devri diye düşünüyorum.bence taktırın derim ama markadan önce ustanın iyi olmasına dikkat edin.bu işte %49marka %51 işçilik deniyor.

brc- zovolli fiytları aynı ikiside kalite ama biraz daha uygun dersen lovato taktır derim..

yabancı markaların bakım maliyetleri yüksek.landirenzode bir enjektör 150-200 tl atikerin 4 enjektörü bu fiyata.iyi bir akerci bul..2 haftalık sanayi maceramdan sonra kesinikle dizel almaya yemin ettim.hiç olmazsa bir usta bakar.ustalar sürekli birbirine suç atıyor olan bize oluyor...

hic dusunme tak derım bende 2010 ıbıza vardı sıfır aldım lpg taktırdım 10.000 km de arabayı 70.000 de sattım bugun bı ıbıza alsam aldıgım gunun ertesı gunu gıder taktırırım az yakıyo ve lpg de yada benzınde gıttıgının farkına varamıyosun

Geri
Üst Alt