Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lpg takmayı düşünüyorum yardım

kaptanegemen

Kayıtlı Üye
2011 1,4 ibiza ref paket var garantisinin bitmesini bekledim 17000 km de şehir içi dışı karma 28 kuruş yakıyor lpg taktırıcam ama kafamda bazı sorular var bunlara yardım ederseniz sevinirim.
1. lpg taktırırsam performansta bir sıkıntı olurmu?
2. hangi marka olmalı
3. motorda herhangi bir sıkıntı yaratırmı? ( bazı volkswagen lerde ki üretici olduğu için soruyorum lpg taktırıldıktan sonra motor arıza algılıyor) kafamdaki bu sorulara yardım ederseniz sevinirim .

bence taktırma kitin maliyetini 2 senede amorti edersin
lpg nin dezavantajları da cabası

bence taktır 27 kr yakıyorsan 18-20 kr yakarsın 15 bin km de amorti ediliyor performans kaybını 1)yokuşlarda 2) klima acıkken 3)araç dolu iken %10-15 arası hissedersin o kesin yani.Lovato taktırdım cok memnunum ama hepsi iyi zaten fark etmez

bence taktır 27 kr yakıyorsan 18-20 kr yakarsın 15 bin km de amorti ediliyor performans kaybını 1)yokuşlarda 2) klima acıkken 3)araç dolu iken %10-15 arası hissedersin o kesin yani.Lovato taktırdım cok memnunum ama hepsi iyi zaten fark etmez

+10 :eek:key:

2 senede 17 bin yapmış arkadaşlar tekirdağ düzlük bir yer biliyorsunuz 28 kr yakıyorsa gerek varmı

tasarruf her zaman için tasarruftur bence marka önemli değil taktıracağın ustayı iyi seç

28 kr yakiyorsa değmez diye düşünüyorum. LPG işi ayırdığınız bütçeye bağlı tabi 1000 liradan 3000 liraya kadar LPG takiyorlar. Fiyatla birlikte kalitenin de arttığını düşünüyorum.

Bence LPG işi dert işi. İyi düşünün. Uyum konusunda LPG başlığındaki ankete bakarak seat kullanıcılarının en çok tercih ettiği markayı seçebilirsiniz.

taktırcaksan lavato taktır bende bu markayı taktırmayı düşünüyorum ancak rodaj süresini bekliyorum. Çok araştırdım tavsiyemdir.

zaten az yakmışsın ve axz km yapıyorsun bence gerek yok

Geri
Üst Alt