Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lpg sorunu

Curly41

Kayıtlı Üye
Hayırlı aksamlar geçen gün arabada lpg den dolayı tekleme gibi sorun ortaya çıkmıştı dun zavoli bayisine gittim gaz yerine su basilmis dediler motor ile gazin bağlandığı borudan su çıktı diyafram patlamis ve regletor ariza vermiş dediler 500 liraya yakin masraf çıktı boyle bisey olabilir mi su basma gibi durum.varmı acana

Olma ihtimali var. Sonuçta gaz değil, sıvılaştırılmış gaz kullanıyoruz.

Geçmiş olsun ne yazık ki sahtekarlık ve para kazanma hırsı bazı hileleri yaptırıyor buda bizim gibi kullanıcıların canını yakıyor

Geçmiş olsun ne yazık ki sahtekarlık ve para kazanma hırsı bazı hileleri yaptırıyor buda bizim gibi kullanıcıların canını yakıyor
teşekkür ediyorum ne yazıkki böyle olması tamamen can sıkıcı bu durumda ispat etme imkanimizda olmuyor ya o daha koti bir durum

O yüzden piyasanın altında fiyattan satanlardan pek gaz almam bide hep aynı yerden almaya dikkat ederim geçmiş olsun

Hayırlı aksamlar geçen gün arabada lpg den dolayı tekleme gibi sorun ortaya çıkmıştı dun zavoli bayisine gittim gaz yerine su basilmis dediler motor ile gazin bağlandığı borudan su çıktı diyafram patlamis ve regletor ariza vermiş dediler 500 liraya yakin masraf çıktı boyle bisey olabilir mi su basma gibi durum.varmı acana
Çok geçmiş olsun Mümkünse söyler misiniz gazı hangi bayiden aldınız.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hangi firma ise burdan ifşa et. Diğer kardeşlerimiz sıkıntıya girmesin.

Bugün yaptırdım aracımı zavoli olmasada başka marka taktim bakalım nasıl bir randıman alicam ☺

Bugün yaptırdım aracımı zavoli olmasada başka marka taktim bakalım nasıl bir randıman alicam
Hayırlı akşamlar. Bu süre zarfında tekrar bir problemle karşılaştınız mı?
Ve gaz aldığınız markayı da söylerseniz, başka birinin başına geldiğinde şikayet konusu olarak örnek teşkil edebilir

onurduyar

Hayırlı akşamlar. Bu süre zarfında tekrar bir problemle karşılaştınız mı?
Ve gaz aldığınız markayı da söylerseniz, başka birinin başına geldiğinde şikayet konusu olarak örnek teşkil edebilir

onurduyar
hayırlı aksamlar gaz sorunluyken surekli benzinle gittinm tek sıkıntısı cok benzin yakması :) aygaz ya da ipragaz alıyorum genellikle

Geri
Üst Alt