Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LPG Sistemi Bakımı

Destan

Kayıtlı Üye
Ustamın tavsiyesi üzerine Gaz Filtresini değiştirdim ve Enjektörleri temizlettik aracımda bariz derecede fark etti, LPG Ustasıda aracın periyodik bakımları gibi LPG'ninde yapılması gerektiği basit bir Gaz Filtresinin değiştirilmemesi daha kötü sonuçları doğurabileceğini söyledi.. :cool:

filitre neysede enjektör temziliğine çk para alıyrlar..ben ikisine 80 vermiştim geçen yaz..sadece enkjektör temizliğinin 50 tlye yapıldığını duymuştum..enjektör temizliği için enjektörü söküp bi makineye takıyorlar ve bir sıvı püskürttürüyorlar..anlamadım ki içine koydukları sıvı mı çok pahalı..sizinki kaç paraya mal oldu sorması ayıp..

filitre neysede enjektör temziliğine çk para alıyrlar..ben ikisine 80 vermiştim geçen yaz..sadece enkjektör temizliğinin 50 tlye yapıldığını duymuştum..enjektör temizliği için enjektörü söküp bi makineye takıyorlar ve bir sıvı püskürttürüyorlar..anlamadım ki içine koydukları sıvı mı çok pahalı..sizinki kaç paraya mal oldu sorması ayıp..

ikisine 80TL ödedim

Geri
Üst Alt