Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lpg seçimi

hernandez

Kayıtlı Üye
Merhaba seat uyeleri 2004 1,4 ıbıza sıgnomu 2 ay önce aldım km de 44 kurus yakıyor ve bu benı oldukça sıkıntıya sokuyor acıkcası malı butçemde pek ıyı değil su sıralar fakat bu sekılde de araca bınemıyorum lpg olarak tavsıyelerınızı beklıyorum şimdıden teşekkurler.

Bende yenı taktırdım yaklasık 2,5 ay oldu Atiker taktırdım ben cok menunum suanlık ıyıkı taktırmısım

2 gün önce landirenzo taktırdım. ilk defa lpg kullanıyorum, daha keşif aşamasındayım ama hesabıma göre 25,27 krş civarı yakıyor. daha önce 40,45 den aşağı yakmazdı. Varın hesabı siz yapın :)

Benimde 1 ay kadar oldu, serviste Zavoli taktırdım. Yaklaşık olarak 2000 km ye yaklaştım takıldığından bu yana, 1500 km ye kadar arıza ışıkları yanıyordu sonrasında ise kendi kendine söndü, zaten serviste aynı şeyleri söylemişti. Gerçi arıza ışıkları yanmasına rağmen herhangi bir sorunu yoktu sadece ışık yanıyordu. Her zaman derim bu işte markadan önce yapılacak olan işçilik çok önemli. 43 lt simit depo kullanıldı maksimum 35 lt aldı. Km de kaç kuruş yaktı hesabından ziyade bir depoyla kaç km gittiğime bakarım. Hafta sonu Sakarya-Geyve-İznik-Bursa gezisinde yaklaşık olarak 400 km yaptım. Ama bu çizgi sürekli yükseliyor bakalım kaç km de sabitlenecek. Bir önceki Cordoba aracımda Vikars diye bir marka vardı. Sakarya'dan hareket ile sürekli otoban ve klima açık vaziyette 441 km yol yapmıştım 39,8 lt lpg ile, kalan 60 km yolu da benzin ile gidip Aksaray'da depoyu doldurmuştum.

landirenzo ve lovato kullandım, şimdiki aracıma lovato tercih ettim, landirenzo biraz sesli çalıştığı için ısınamadım.
şuan lovatoyu sorunsuz ve sıkıntısız kullanıyorum maşşalah şimdiye kadar bi sıkıntısını görmedim. lpg taktırırken en önemlisi ustayı tanımak bilmek lazım daha sonra servis ağını göz önünde bulundur derim. :eek:key:

daha önceden lovato kullanmıştım şuanda prins kullanıyorum. marka olarak farklarını göremedim. markadan çok işçilik önemli

daha önceden lovato kullanmıştım şuanda prins kullanıyorum. marka olarak farklarını göremedim. markadan çok işçilik önemli

Bunu bir çok kere yazdık buraya atikeri landisi, lavatosu fark etmez mirim.. Kadirinde dediği gibi işçilik çok önemli... Usta usta değilse Prins de olsa sıkıntı çıkartıyor alet..

ben iki aracımda da lovato kullandım.şuan 30 lt ile 300-310 km gidiyorum şehir içi.artık bulunulan yerin lt fiyatına göre hesabı yapılır.gayet memnunum ama herkesin de dediği üzere markadan çok işçilik önemli :eek:key:

ben iki aracımda da lovato kullandım.şuan 30 lt ile 300-310 km gidiyorum şehir içi.artık bulunulan yerin lt fiyatına göre hesabı yapılır.gayet memnunum ama herkesin de dediği üzere markadan çok işçilik önemli :eek:key:

22 kr. yapıyor ya. süper rakam :eek:key:

Geri
Üst Alt