Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lpg seçimi

Ankarada lpg bedava yahu indirimden önce 2.70 alıyodum litresini karsta:eek:key:

22 Ankaraya göre yüksek bi rakam bile:) 18-19 krş geçmiorm 1,89 lt
fiyatıyla

ankara bu konuda çok şanslı tabi.geçen hafta ankaradaydım lpg lt fiyatlarını görünce vay be dedim. ama 1,89 dan doldurmak nasip olmadı depoyu :) iki kez 2,05 ten doldurdum ki karabüke göre çok iyi bir rakam yine de. 1,89 dan almış olsam 30 lt ile 300 km hesabına göre km de 19 krş yapıyor değerlerimiz aynı :eek:key:

nevşehirde shell den aldım ben, 2,20 den. ankarada olmak varmış :) bişey soracağım, bana lpg taktıdığım yerde, ana yol üzerlerinde merdiven altı yerlerden gaz alma dediler. siz hiç aldınızmı böyle ucuz yerlerden? sıkıntı çıkartıyormu?

nevşehirde shell den aldım ben, 2,20 den. ankarada olmak varmış :) bişey soracağım, bana lpg taktıdığım yerde, ana yol üzerlerinde merdiven altı yerlerden gaz alma dediler. siz hiç aldınızmı böyle ucuz yerlerden? sıkıntı çıkartıyormu?
evet aabi shell den şaşma ben arada çok mecbur kalırsam akpet ten alıyorum onun dışında hep petrol ofisi ve shell den aama içlerinde en iisi shell aabi hele uzun yola gidersem hep shell alırım sende öle yap aabi

asıl merdiven altı yerlerin gazının çekişi we yaptığı yol çok oluo ne hikmetse:D korkma al yani hocam en ucuzu nerdeyse onu al gaz gazdır az giderse almazsın orda bidaa

bizim burda merdiven altı yer yoktur ama en ucuzu milangaz 2,25 diğer yerler 2,30.milangazdan alıyordum alma ucuzsa vardır bir problemi dediler.shell den aldım çekişte ve gittiğim km de bir değişiklik olmadı.ben ya shell den alıyorum yada moil den milangaz alıyorum.

1 ay sonra uzun bir yol yapacağım artık bittiğinde önüme ne çıkarsa (tercihim shell, milan, petrol ofisi vb.)ordan alırım. teşekkürler paylaşımlarınız için...:)

bensana şu söyleyim lpg markası kullanım ömrü bakımından illaki kalite farkı vardır ama markadan çok ustanı iyi seç her şey ustada bitiyor.

arkadaslar bugun aracıma zavollı marka lpg taktırdım ilk defa lpg lı arac kullanıcam sonucunu yazarım umarım hayırlısı olur benzınlı araca bınmek oldukça güç bu zamanda !

Geri
Üst Alt