Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LPG sızdırmazlık + Muayene

mevlut911

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar LPG yi ruhsata işletiyorum
öncelikle sızdırmazlık belgesi aldım 25TL ( 6.5 saat bekledik :((
sonrada muameleci vasıtasıyla muayeneye girdik 20dk işimiz bitti
EK-1 10TL muameleci 40 TL TÜV 136TL

Muayeneden geçtik son olarak Trafik şubeye gitmek kaldı
Bunun belli bir süresi varmı yoksa hemenmi gitmek gerekiyor ??
Birde ne kadar paramız çıkar ??

aldıgınız raporun 1 ay geçerliligi var şubeye gıtmenız için.bu sureçte istedıgınız gun gıdebılırsınız.trafık şubede tek yaprak ruhsat 60 tl ama ıkısıde degısecek cunku aracın kılosu felanda artdı tupden dolayı yani 120 tl de şubede vereceksınız...

ben daha halen işletmedim tüpü... muayenem yeni olduğu için her ay gidip LPG projesinin tarihini güncelletiyorum yeni takılmış gibi gösteriyorlar :D

ben daha halen işletmedim tüpü... muayenem yeni olduğu için her ay gidip LPG projesinin tarihini güncelletiyorum yeni takılmış gibi gösteriyorlar :D

Levent kardeşim bende bir süre idare ettim muayene 1.5 yıl yıl geçerliydi ama
bir aksilik oldugunda kasko ve sigorta şirketleri sahip çıkmıyor diye öğrendim
bir yerde bu açıklığı kullanıp zorluk çıkarıyorlarmış...

iyi hoşda leventcim allah korusun da ufacık bır yangında kasko kesınlıkle odemıyor para ben sırf bu yuzden hemen işlettim korkudan dunyanın bin turlu hali var ne olur ne olmaz eşşeği baglayalım saglam kazıga :D

iyi hoşda leventcim allah korusun da ufacık bır yangında kasko kesınlıkle odemıyor para ben sırf bu yuzden hemen işlettim korkudan dunyanın bin turlu hali var ne olur ne olmaz eşşeği baglayalım saglam kazıga :D

haklısın abim o konuda ama işte burda bi sorun daha var... Kaskoda yaptırmadım henüz :D Şimdi bu kasko işiyle uğraşıyorum malum araç 10 yaşında olduğu için sigorta şirketleri yanaşmıyo pek fazla... yapanlarda çok uçuk rakamlar çıkarıyolar... onu halletmeye çalışıyorum eğer bi aksilik çıkmazda halledersem LPG işininde icabına bakacam... benim eşşek biraz asi kazık felan dinlemiyo puhaha

levent 10 yaş ve üzeri araçları bildiğim kadarıyla axa ve anadolu kasko yapıyor geçen ay fiyat almıştık bır arkadaşın opeli için
axa 2300 istedi anadolu 1550 ye bitirriz dedi herikiside full+full kasko ayrıca anadoluda mini paket hediyeli bilgin olsun

levent 10 yaş ve üzeri araçları bildiğim kadarıyla axa ve anadolu kasko yapıyor geçen ay fiyat almıştık bır arkadaşın opeli için
axa 2300 istedi anadolu 1550 ye bitirriz dedi herikiside full+full kasko ayrıca anadoluda mini paket hediyeli bilgin olsun

bilgilendirmen için sağol Mevlüt... Dün Anadolu ile görüştüm 10 yaş üstü araçlar için kasko yapamıyoruz dedi.... ben 2 hafta öncede SBN sigortadan aldım fiyat... Memursen 'e üye olduğum için %30 indirim hakkım olduğunu söylediler... Araç + 1000 TL ekstra ile yani LPG dahil 875 TL fiyat verdi.. Şimdi ben biraz daha üçkağıta kaçıp Topsport tampon ve angel farlar var diye işletip 3000 TL ekstra ile işletecem 1000-1100 civarı olur diye tahmin ediyorum... Ama işte önce şu KURYE.NET denen lanet şirketin kredi kartımı getirmesini bekliyorum....

axa sigorta 6 yaş üstü araçlara sigorta yapmıyor.Anadolu sigorta da 10 yaş üstüne sigorta yapmıyor.

Geri
Üst Alt