Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LPG li Toledo Arızası

Mevlüt hocam geçmiş olsun. Sevindim sorunu hallettiğin için. Benim araba benzinde de yapıyor du. Tüpçü arabada sorun var dedi. Tüple ilgili bir sorun yok dedi. Ama doğru söylemiş. Ben de hararet muşuru arızası çıktı. Araba benzinde de lpg de de düzeldi.

bence boyle sorunlarda ılk olarak gaz fıltresıne bakılmalı. ondan sonra arkadakı depodan tutun motora kadar olan kısıma kadar borular,hortumlar ve baglantılar kontrol edılmelı. Belkı lpgnın motor kısmında bulunan beyın kısmında bır problem vardır onu kontrol ettırın. cunku hassas bır mekanızma. Onun dısında zaten lpg takılan aracta ozellıkle kalkısta tıtremeler normaldır. Arabadan suphelenıyor ısen pompa ve fıltrelerı kontrol ettır...

Geri
Üst Alt