Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Lpg kullanıcılarına, deodorant gazı...

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında bora55 tarafından paylaşıldı.

1. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.687
    839
    113
    Daha önce böyle bi haber paylaşan oldu mu yoksa muhabbeti geçti mi bilmiyorum ama ilk kez duyduğum ve okuduğum birşey olduğu için sizlerle de şaşkınlığımı payalaşmak istedim...

http://m.gazetevatan.com/News/Article?ID=704575

Bunu beğendi. tam12den bunu beğendi.
  2. ycalayir

ycalayir SCW Üyesi

283
    221
    43
    Tek diyeceğim.. Waaaay aaa... qqq... yaaa...

tam12den ve kirlisakal bunu beğendi.
  3. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Valla klima gazı icin lpg kullanan duymuştum ama lpg icin deodorant gazı kullanan ilk defa duyuyorum. Vay anasını....

4. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.687
    839
    113
    Bende ilk kez duydum. Şaşkınlık diz boyu...

5. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    burası türkiye...yakında kuru fasulye yedikten sonra cıkan gazla doldurcaz :D

6. İSPİRLİdadaş

İSPİRLİdadaş SCW Üyesi

467
    323
    63
    Bizim millete müstehak hatta az bile. Tepkisiz kala kala totomuzdaki dona kadar alacak haysiyetsizler. Cebimizden göz göre göre çalınan paralara devlet, adalet seyirci kaldıktan sonra bu ülkeden de hiç bir cacık olmayacağını rahatlıkla söyleyebilirim.

dadaş34, ycalayir, tam12den ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. tam12den

tam12den SCW Üyesi

367
    113
    43
    sakın ha gidipte yok opetmiş shell miş aygazmış diye aldanmayın , birazda satış fiyatıyla belli ediyor bu durum kaliteyi , mesela benim aldığım aygazda 2.08 di ama diğer aygazlarda ise 2400-2450 arası fiyat , en son olarak lukoili denedim araba sessizleşti ve sanırım en azından şu anlık düzgün bir gaz buldum fiyat 2.22 kartla 2.20 lt si

8. MuRDocK

MuRDocK SCW Üyesi

92
    55
    18
    lpg de o taraftar kartı indirimi geçerli mi ki lukoid de? akaryakıtta oluyo sanıyordum

9. ediperdinc

ediperdinc SCW Üyesi

258
    165
    43
    Lukoilden benzin alıyorum. Gayet memnunum. Hele ki indirim de olunca çok iyi oluyor. Dizel kullananlar sa epey memnun.

10. tam12den

tam12den SCW Üyesi

367
    113
    43
    lukoil iyidir diğerleriyle rekabet halinde ve onun için o yüzden durmadan denetliyorlarmış o yüzden şaşmayın luktan , not lukla bir alakam yoktur sadece kullanıcıyım ..!

Sayfayı Paylaş