Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lpg kullanıcılarına, deodorant gazı...

Valla klima gazı icin lpg kullanan duymuştum ama lpg icin deodorant gazı kullanan ilk defa duyuyorum. Vay anasını....

Bende ilk kez duydum. Şaşkınlık diz boyu...

burası türkiye...yakında kuru fasulye yedikten sonra cıkan gazla doldurcaz :D

Bizim millete müstehak hatta az bile. Tepkisiz kala kala totomuzdaki dona kadar alacak haysiyetsizler. Cebimizden göz göre göre çalınan paralara devlet, adalet seyirci kaldıktan sonra bu ülkeden de hiç bir cacık olmayacağını rahatlıkla söyleyebilirim.

sakın ha gidipte yok opetmiş shell miş aygazmış diye aldanmayın , birazda satış fiyatıyla belli ediyor bu durum kaliteyi , mesela benim aldığım aygazda 2.08 di ama diğer aygazlarda ise 2400-2450 arası fiyat , en son olarak lukoili denedim araba sessizleşti ve sanırım en azından şu anlık düzgün bir gaz buldum fiyat 2.22 kartla 2.20 lt si

sakın ha gidipte yok opetmiş shell miş aygazmış diye aldanmayın , birazda satış fiyatıyla belli ediyor bu durum kaliteyi , mesela benim aldığım aygazda 2.08 di ama diğer aygazlarda ise 2400-2450 arası fiyat , en son olarak lukoili denedim araba sessizleşti ve sanırım en azından şu anlık düzgün bir gaz buldum fiyat 2.22 kartla 2.20 lt si
lpg de o taraftar kartı indirimi geçerli mi ki lukoid de? akaryakıtta oluyo sanıyordum

Lukoilden benzin alıyorum. Gayet memnunum. Hele ki indirim de olunca çok iyi oluyor. Dizel kullananlar sa epey memnun.

Lukoilden benzin alıyorum. Gayet memnunum. Hele ki indirim de olunca çok iyi oluyor. Dizel kullananlar sa epey memnun.
lukoil iyidir diğerleriyle rekabet halinde ve onun için o yüzden durmadan denetliyorlarmış o yüzden şaşmayın luktan , not lukla bir alakam yoktur sadece kullanıcıyım ..!

Geri
Üst Alt