Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

LPG İstasyonunda sorumlu müdürlük yapabilecek birisini

Konu, 'Arıyorum' kısmında VoodooRush tarafından paylaşıldı.

1. VoodooRush

VoodooRush SCW Üyesi

479
    0
    16
    Bulunmuştur.

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    sorumlu müdür gibi diploma kiralanacak anladığım kadarıyla bizde gıda mühendisleriyle aynı şeyi yapıyoruz

3. prolcay

prolcay SCW Üyesi

338
    66
    28
    merhaba Çetin

bu kimya müh. odasının verdiği diploma haricinde hani üniversite olarak bir bölüm gereklimi
    eşim çevre teknikeride acaba olabilirmi diye merak ettim.

4. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Bu uygulama, akaryakıt / gıda sektöründe yasal mı?

5. VoodooRush

VoodooRush SCW Üyesi

479
    0
    16
    İşte onu tam bilmiyorum. Bilgim dahilinde olan Kimyagerler alamıyor o belgeyi. Yengemden biliyorum.

6. VoodooRush

VoodooRush SCW Üyesi

479
    0
    16
    Gıda için yengemle sözleşme imzaladım ama otogaz için belge alamıyormuş bölümü dolayısı ile :S. Önceki arkadaş da sektör değiştirdiği için sözleşme yenileyemedik, arıyoruz.

7. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    yasal kağıt üzerinde çalışıyor gözüküyor çünkü

8. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Bilfiil mesleğini icra etmeden, kağıt üstünde gözükmesi doğru mu? Mesela gıda sektöründeki görevi ne oluyor o pozisyonda çalışnanın, veya akaryakıt sektöründe?

9. VoodooRush

VoodooRush SCW Üyesi

479
    0
    16
    Yasal olmasa bir insanın 5 istasyona sorumlu müdürlük yapabilmesine izin verilmezdi sanırım. Gıda sektöründe bu rakam değişik olabilir ama yine çoklu işyerlerinde çalışabiliyor bu arkadaşlar. 24 saat pompacı gibi işbaşında olması gerekmiyor.

Yasada tam olarak ne yazıyor bilmiyorum, araştırmaya da üşeniyorum açıkçası ancak; normal şartlarda haftada 1 gün / birkaç saat gelip bir sorun var mı yok mu kontrolünü yapıp gidiyor bu arkadaşlar. Sizi nasıl ikna ederim bu işin yasallığı ile ilgili bilmiyorum ama zaten bu cihazların bakımlarını aksatmak bir şey ister de yazmayayım onu. Ben şahsen 24 saat 20-30 metre mesafede bulunduğum ne LPG tankını bakımsız bırakıyorum, ne LPG pompamı. Başkaları ne yapar ne eder bilmiyorum. Bugüne kadar da "sorumlu müdür"ün gelip bir istasyonda bu neden böyle bunu yanlış yapmışsınız dediğini görmedim.

İlan hala geçerlidir.

Sayfayı Paylaş