Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LPG hakkında lütfen bakar mısınız ?

Nasil temizlicez bu sensörü? Arabaya bir zararı dokunur mu ?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hayır...yakında maf sensoruyla alakalı cok basıt,herkesin yapabilceği temizleme yontemini anlatacam takip te kalırsanız...
zararı yoktur...
zamanla kurum bağlayan sensör akışmetresi temizlendiği zaman,,
aracın cekişi belirgin artış atiklik meydana gelir
yakıtda önemli düşüş olur motorunuz rahatlar...
bana göre aracın en önemli aksamı....kablo cıkarmana sökmeye gerek yok...konuyu aydınlatacam pazar günü
[doublepost=1501268966,1501268751][/doublepost]
Temizleme videosu eklenmistir.
hava filtresi kapağı sökün,hortumu gövdeden ayırın
maf sensörlü hava filtresi kapağı elinize alın genel temizlik spreyleri var wrüthun 12 lira...sadece maf sensorun bulundu yere bolca sıkın akmasını bekleyin..hava tutmanız gerekecek...arka delikten kir akacaktır temiz bezle içini iyice silin tamamdır
not: maf sensörünü kablosunu cıkarmayı unutmayın...sensörü yerinden cıkarmayın sonra sorun teşkil edebilir...
beklersiniz ben tekrar temizlicem pazar günü fotograflar cekerim

hayır...yakında maf sensoruyla alakalı cok basıt,herkesin yapabilceği temizleme yontemini anlatacam takip te kalırsanız...
zararı yoktur...
zamanla kurum bağlayan sensör akışmetresi temizlendiği zaman,,
aracın cekişi belirgin artış atiklik meydana gelir
yakıtda önemli düşüş olur motorunuz rahatlar...
bana göre aracın en önemli aksamı....kablo cıkarmana sökmeye gerek yok...konuyu aydınlatacam pazar günü
[doublepost=1501268966,1501268751][/doublepost]
hava filtresi kapağı sökün,hortumu gövdeden ayırın
maf sensörlü hava filtresi kapağı elinize alın genel temizlik spreyleri var wrüthun 12 lira...sadece maf sensorun bulundu yere bolca sıkın akmasını bekleyin..hava tutmanız gerekecek...arka delikten kir akacaktır temiz bezle içini iyice silin tamamdır
not: maf sensörünü kablosunu cıkarmayı unutmayın...sensörü yerinden cıkarmayın sonra sorun teşkil edebilir...
beklersiniz ben tekrar temizlicem pazar günü fotograflar cekerim
Vallahi çokniyi olur kardeşim :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt