Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LPG Hakkında Dikkat edilmesi gerekenler.

güzel bilgiler için sağol ustam..iki filitre var demişsiniz..birisi regülatöre giren veya çıkan plastik boruda..diğeri nerede oluyor..benim bakımda tek filtre değiştirnişlerdi..

güzel bilgiler için sağol ustam..iki filitre var demişsiniz..birisi regülatöre giren veya çıkan plastik boruda..diğeri nerede oluyor..benim bakımda tek filtre değiştirnişlerdi..

1.si lpg regülatörüne girmeden önceki gas kesi olarak bilinen (Selonid Valf) içerisinde. 2. si ise regülatör ile enjektörler arsındadır.

1.si tanktan gelen gasdaki metal parcalarını fiiltre eder. 2. si ise regülatörün içinde 35-40 derece ısıya ulaşan gasın enjektörlere zarar verecek (contası ve enj içi ekipmanları gibi) yağ ve katkı fazlalıklarını filtrer eder.

faydalı bilgiler için teşekkürler.. :eek:key: :)

ismail bey.önümüzdeki ay içinde düşük model bir 4x4(97 frontı) edinicem ve araca hiç lpg takılmadı sizi rahatsız edicem bu konuda

ismail bey.önümüzdeki ay içinde düşük model bir 4x4(97 frontı) edinicem ve araca hiç lpg takılmadı sizi rahatsız edicem bu konuda

Yardımcı olmaya çalısırım. 6 silindir frontera'lardansa fiyat biraz kabarık çıkabilir :) 2,500 tl civarı 6 siindirli brc lpg kiti.

4 silindir 2.0 sport 97mod.
yanlız bugün biraz araştırdım lpg sıkıntı çıkartıyor diye yazılmış bazı forumlarda.olabilirmi?

abi paylaşım için teşekkür ederim.arabayı alalı 10000km oldu lpg sistemine bi kere kaçak vardı o yüzden gittim başka bakım yaptırmadım filtresi falan olduğunu bilmiyordum acilen bi kontrole gideyim.Ama benim Tüpün markası KME; bunu hangi markaya bakan otogazcılar bakar.Heryerde bakımı,kalibrasyonunu(gaz ayarını)yaptırabilirmiyim.Beyinleri farklı olduğu için yaptıramam diye duydum doğrumudur?

abi paylaşım için teşekkür ederim.arabayı alalı 10000km oldu lpg sistemine bi kere kaçak vardı o yüzden gittim başka bakım yaptırmadım filtresi falan olduğunu bilmiyordum acilen bi kontrole gideyim.Ama benim Tüpün markası KME; bunu hangi markaya bakan otogazcılar bakar.Heryerde bakımı,kalibrasyonunu(gaz ayarını)yaptırabilirmiyim.Beyinleri farklı olduğu için yaptıramam diye duydum doğrumudur?

kablo ve programı olmadan bakmıyorlar..yetkili servisi varsa ona götür kardeş..

Geri
Üst Alt