Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lpg enjektörü tavsiye

caner230891

Kayıtlı Üye
Benim aracim 1.8 125hp toledo.Benzinden lpg ye gectigimde bariz bi performans dusuklugu var bunu en aza indirmek icin hangi enjektorlerden almaliyim kullananlardan tavsiyelerini bekliyorum

lpg enjektör temizliği aracın performansını yükseltir...enjektör şu iidir bu iidir diyemeyiz sonucta sistem aynıdır.az musluğu açarsınız :) araç biraz daha kendıne gelecektir.motor buyuk,kasa ağır aracınız :)

Sagol kardesim sende olmasan cevap veren yok :) benim enjektorlerin degisme vakti geldi tekleme var bi de gec calisiyo bazen tupte biraz arastirdim bazi enjektorler 400 tl civari iken bazilari 100 130 tl cok sey soyleyen var karar veremedim ne yapsam

Sagol kardesim sende olmasan cevap veren yok :) benim enjektorlerin degisme vakti geldi tekleme var bi de gec calisiyo bazen tupte biraz arastirdim bazi enjektorler 400 tl civari iken bazilari 100 130 tl cok sey soyleyen var karar veremedim ne yapsam
lpg aracı olanlar konuyu mutlaka görecektir :) ayrıca lpgli aracım da yok hiç olmadı.deneyimim haliyle zayıf...iyi enjektör illaki vardır.parayı kıymak lazım :) hayırlısı olsun

İsmini yanlış hatırlamıyorsam lpg yedekparca.com diye bir siteye denk geldim.Bana göre dışarıya göre bariz fiyat farkı var. Eliniz tornavida tutuyorsa alıp kendiniz bile değiştirebilirsiniz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok pahalı bir şey almanı tavsiye etmem. 100-130 lira olanlar seni rahat 2 yıl götürür.

İsmini yanlış hatırlamıyorsam lpg yedekparca.com diye bir siteye denk geldim.Bana göre dışarıya göre bariz fiyat farkı var. Eliniz tornavida tutuyorsa alıp kendiniz bile değiştirebilirsiniz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet o siteye baktim kardesim uygun bi enjektor siparisi verdim.

Geri
Üst Alt