Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LPG De stepne yerine takılan depo

cezmi abi zaten leon 1.6 sport yakıo 300 310 falan lpgde çok fazla oynamıycaksa bu rakam taktırmaya değmez diye düşünüyorum net bi bilgi lazım o yüzden

benim bahsettiğim araç büyük araç senin verdiğin rakamlarla 200 ve altına civarına düşer

leon 100 km de yaklasık olarak ortalama şehiriçi 10 lt LPG yakar , benim altea'm varken bu şekilde yakıyordu

77 tl lik gazla 380 km yol yaptım şehiriçinde... altea ile...

---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:44 ----------

Simit depo kullanılacaksa deponun arka ucu bagajın içinden 20 cm içerde olması gerekiyor diye biliyorum.

---------- Post added at 19:00 ---------- Previous post was at 18:57 ----------

Deme böyle Kıvanç kardeş toledodada var hatta adamlara zar zor taktırdım simit depoyu yoksa işin kolayına kaçıp silindir takacaklardı egsozu bahane edip, pazartesi işlemlere başlıcam inşallah sorun çıkmaz servis sorun çıkacak olsa söylerdi herhalde ne de olsa projeyi hazırlayan onlar.
işin çok zor :( benimki geçmedi ben simiti söktürdüm ve silindir taktırdım... :( nurtopu gibi bedavadan stepne altında 3 tane deliğim oldu... pazartesi bitirdim işlemlerimi...

Geri
Üst Alt