Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LPG De stepne yerine takılan depo

stepnenın olmayışı veya hasarlı olması hafif kusurdur yani muayeneden geçmesine engel degil.

Simit depo kullanılacaksa deponun arka ucu bagajın içinden 20 cm içerde olması gerekiyor diye biliyorum.

---------- Post added at 19:00 ---------- Previous post was at 18:57 ----------

leon sahiplerine sesleniyorum şuan aracınıza LPG taktıracaksanız simit depo kullanamazsınız.. TÜV ü bırakın size proje bile vermiyorlar çünkü stepmenin altında eksoz olduğu için?

Deme böyle Kıvanç kardeş toledodada var hatta adamlara zar zor taktırdım simit depoyu yoksa işin kolayına kaçıp silindir takacaklardı egsozu bahane edip, pazartesi işlemlere başlıcam inşallah sorun çıkmaz servis sorun çıkacak olsa söylerdi herhalde ne de olsa projeyi hazırlayan onlar.

aranızda ibizaya tüp takan varmı arkadaslar cekıs dustumu nasıl oldu bılgı verırmısınız bende dusunuyorum brc marka ıyı dıyorlar sıralı sıstem ne dersınız?

sen sızdırmazlık raporunu al bir şey olmaz.lpg tankı nerde diye sormuyorlar bile...

arkadaşlar bende bişey sormak istiyorum leon 1.6 sport yada 1.4 TSI almayı düşünüyorum lpg olarak hangi markayı seçmeliyim en sorunsuzu hangisi ve lpgde hangisinin yakışı daha azdır?

ayça ben lada ya yaptırdım lovato marka çok memnunum çok gidiyor az yakıyor..km.230,280 civarı herdaim 4x4 arazilerde kullanım dahil

Geri
Üst Alt