Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LPG de ortalama yakıt tüketiminiz

atiker sehir içi-dışı karışık 20 kuruş. çok memnunum sıkıntı yok.

Memleketimden hafta sonu geldim. Aksaray İst. Gaziosmanpaşa arası geldim. 698 km. aldığım yakıt
Shell den aldm 45 lt * 2.20 tl den = 99tl :698 km : 14 krş 15 krş civarı km 110 120 nadiren 140 cvarı bastm. 20 bin bakımını daha yaptırmadım. bu günlerde yaptırayım bari son bakımdan sonra 20 bin geçtiayarı bozuldu fazla yaktı sanki

40 litre gaz ile kayseride şehir içi yaklaşık 400 km yol yapabiliyorum normal kullanım ile. bakalım şehir dışı testini kısmetse allah kaza bela vermezse bu hafta sonu kayseri-izmir-balıkesir-kayseri üçgeninde görcem

leon 1.8 20v signo,

ş.içi kış lastiği-kış mevsimi 12.5 lt LPG

Sehir ici dibine kadar basarak 80 tl ile 400 kmyi rahat geciyorum

85e31a7fe6981b69c427c56df9ae31ca.jpg

Arkadaşlar şehir içi 50 Kuruş yakıyor tüp takmalımıyım ? Korkuyoruz düşman başına araba :/

Sent from my iPhone using Tapatalk

havalar ısındı arkadaşlar yakıtta farkılıklar oluştu. 41 lt lpg ile 500 km kayseri şehir içi

Geri
Üst Alt