Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LPG de ortalama yakıt tüketiminiz

ArkadaŞlar Şakami yapiyonuz yaa ben 4 ay Önce seat İbİza sİgno aldim 2001 model otomatİk uzun yol Şehİr İÇİ fark etmİyor 400 tl den aŞŞaĞiya dÜŞÜremedİm .arabami Çok sevİyorum ama bÖyle gİderse satacam 2010 yilinda brc takilmiŞ 1500 tl ye 3 defa ayara gÖtÜrdÜm nafİle.bİde ben aracimi d de kullaniyorum acaba 1-2-3 . Vİteslerde kullansam nolur yardimlarinizi ve yorumlarinizi beklİyorum

Ibıza 1.4 Stella 16V Zavolli Shellgaz (2.36tl) ortalama tüketim= 18 kuruş/Litre

İbiza 1.4 ST Style 50 km si istanbul şehir içi gerisi Sakarya İstanbul arası otoban toplam 310 km kullanıma gelince otobanda 110 ila 150 arası araç gidişte 3 yetişkin iki semiz çocuk:) bagaj fuul dolu (72 ekran tüplü tv ve valizler)dönüştede 2 yetişkin 58 tl yaktı araç henüz 2100 km de lpg shell gaz 2.29 ortala 0.187 krş a geliyor benim içi güzel değerler sanırım

ben geçen hafta içinde demeke için 20 tl gaz aldım shelden 53 km sonra lpg ötmeye başladı brc kullanıyorum aracım 1.6 leon referance .yeni aldıgım için aracı ötünce gaz aldım tekrar acaba brc kullanıp ikaz verdiğinde kaç km daha gider . bitene kadar denemedim açıkçası.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

hangi marka lpg var kardeşim sende . ben 70 tlye 220 kmde brc ikaz vermeye başladı anlamadım valla 380 krş yakıyor gibi şuan??

ben geçen hafta içinde demeke için 20 tl gaz aldım shelden 53 km sonra lpg ötmeye başladı brc kullanıyorum aracım 1.6 leon referance .yeni aldıgım için aracı ötünce gaz aldım tekrar acaba brc kullanıp ikaz verdiğinde kaç km daha gider . bitene kadar denemedim açıkçası.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

hangi marka lpg var kardeşim sende . ben 70 tlye 220 kmde brc ikaz vermeye başladı anlamadım valla 380 krş yakıyor gibi şuan??

Cok yakan arac yoktur pahali yakit vardir :) bendede leon stylance var 32-33 kurusun altina dusmuyor uzun yoldada 25 kurus falan yakiyor 120 km hizla..

Beyler yeni kasa ibiza için en uygun en sorunsuz lpg markası hangisi bilgisi olan var mı acaba ? Benzin 5 lira seviyesine gelince artık iyiden iyiye düşünüyorum bu lpg olayını. Birde acaba yüzde kaç kar oluyor bu lpg olayında ?

2001 model toledo signo brc lpg li uzun yol 180 kr şehir içi 280 kr benzin lpg karışık. aracımı sakin kullanırım.ve bakımlarını aksatmam kaliteli yağ kullanırım.aksarayda cok sıkışık trafik yoktur.:eek:key

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt