Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LPG bujisi kullanan var mı?

buji tırnaklarıyla alakalı bir şey olması gerek ben orjinalini kullanıyorum sorun yaşamıyorum.

Tesekkur ederim hocam. Insallah bende unutmam bu ara e-okul islerinden kafa daginik. Tesekkur ederim simdiden.

Bu cevap hurdaya ayrilmak uzere olan cep telefonumdan yollandi.

"Bu cevap hurdaya ayrilmak uzere olan cep telefonumdan yollandi." ekini "GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi"

sanırım bu ifadeye ithafen yazdınız bunu, bunu elle yazmıyorum telefon otomatik ekliyo uygulama gereği.

"Bu cevap hurdaya ayrilmak uzere olan cep telefonumdan yollandi." ekini "GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi"

sanırım bu ifadeye ithafen yazdınız bunu, bunu elle yazmıyorum telefon otomatik ekliyo uygulama gereği.

Bende de o yazi ekleniyordu kendiliginden programin ayarindan degistirdim :)
Sizinle alakasi yok.

Bu cevap hurdaya ayrilmak uzere olan cep telefonumdan yollandi.

Ha tmm yanlış anlama yın bilgiçlik taslamak değildi derdim :)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya lpg bujisi sistemin uzerindeki sirali bujiler degil mi ben yanlis mi biliyorum :)

Geri
Üst Alt