Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LPG bujisi kullanan var mı?

by_carisma33

Kayıtlı Üye
Merhaba , önümüzdeki haftalarda aracıma bakım yaptıracağım.

Seat Cordoba 1.4 16V 100 bg LPG li

LPG bujisi mi taktırayım yoksa orijinal buji mi?

LPG bujisi kullananlar yorum yaparsa sevinirim.

Lpg bujisi ne oluyor hocam ? Ne farkları var ? Kullanan veya bilen varsa ve yorum yaparsa iyi olur.

Hocam sanırım yok. Ben de ilk kez duyuyorum lpg bujisini. Normal bujilerle devam edin hocam.

hocam sanırım bu sitede kullanan yok, olsaydı cevap verilmiş olurdu zaten, ben de bi ara araştırmıştım ama sonra ustam da gerek yok demişti yanlış hatırlamıyosam üstelemedim aynı bujilere devam ediyorum, bence aklınızda kalıyosa birkaç usta ile görüşerek sonuca varabilirsiniz diye düşünüyorum. keşke araçlara lpg kiti taktırmak zorunda kalmasak da böyle şeylerle de uğraşmasak ama yapacak bişey de yok işte :)

hocam sanırım bu sitede kullanan yok, olsaydı cevap verilmiş olurdu zaten, ben de bi ara araştırmıştım ama sonra ustam da gerek yok demişti yanlış hatırlamıyosam üstelemedim aynı bujilere devam ediyorum, bence aklınızda kalıyosa birkaç usta ile görüşerek sonuca varabilirsiniz diye düşünüyorum. keşke araçlara lpg kiti taktırmak zorunda kalmasak da böyle şeylerle de uğraşmasak ama yapacak bişey de yok işte :)

Bi arkadaş tavsiye etti. Fiyatı biraz pahalı olunca sök tak yaptıramayacağım için araştırayım dedim. Urfada anlayan usta zor kime soracağım ki :(

Bi arkadaş tavsiye etti. Fiyatı biraz pahalı olunca sök tak yaptıramayacağım için araştırayım dedim. Urfada anlayan usta zor kime soracağım ki :(

Senin için cmt günü kayseride olacam nasipse servise uğrar isem bi sorarım ustaya önümüzdeki hafta da aksaray daki ustama sorarım öğreniriz beraber yalnız bu konudan bi hatırlatma yaparsan sevinirim.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tesekkur ederim hocam. Insallah bende unutmam bu ara e-okul islerinden kafa daginik. Tesekkur ederim simdiden.

Bu cevap hurdaya ayrilmak uzere olan cep telefonumdan yollandi.

Geri
Üst Alt