Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lpg Bitip Bitmeme Sorunu

fatihyksel

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arabayı ilk aldığımda 28.08.2012 de AKL sıralı sistem lpg sistemi taktırdım aracıma yanlız son zamanlarda sorun vermeye başladı haftasonu servise gidecem ama gitmeden sizlere danışayım dedim. Depom dolu olmasına rağmen tanktanda bakıyorum çeyrek depo veyahut yarım depo diyeyim o civarlara gelince tüp olmasına rağmen araba otomatikman benzine geçiyor sonra ben geri tüpe alıyorum baya bi gidiyor tekrardan tüp bitmeden olmasınada rağmen otomatikman benzine geçiyor neden söyle bir sorun verirki

lpg markan hangisiyse ona gidip bilgisayardan ayar yaptırman lazım

LPG beyninde veya şamandira da problem olabilecegi gibi program guncellemeside gerebilir. Ani yuklenmelerde veya depo belli bir seviyenin altina indiğinde yetersz kalacagindan benzine geciyor olabilir. Buda buyuk oranda beyinle alakalidir.

Geri
Üst Alt