LPG İstasyonunda sorumlu müdürlük yapabilecek birisini | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

LPG İstasyonunda sorumlu müdürlük yapabilecek birisini

YEKTA

Kayıtlı Üye
sorumlu müdür gibi diploma kiralanacak anladığım kadarıyla bizde gıda mühendisleriyle aynı şeyi yapıyoruz

prolcay

Kayıtlı Üye
Arıyorum arkadaşlar. Kimyacılar odasının bir eğitimi var, o eğitimi tamamlamış olması gerekiyor arkadaşın. Onun dışında mümkünse ben haftada bir gelip gidicem bir sürü masrafım olacak diyebilecek kişileri yönlendirmezseniz sevinirim. Gelecek veya ben yanına gideceğim arkadaşın bir sözleşme imzalayacağız. Önümüzdeki yıla kadar görüşmeyeceğiz tekrar yüksek ihtimalle. Bugüne kadar yaptığım sözleşmeler hep bu şekilde oldu. Son müdürüm de başka bir işe girdiği için sözleşmesini iptal ettik karşılıklı.

İletişim:
Çetin 0 533 3555616
merhaba Çetin

bu kimya müh. odasının verdiği diploma haricinde hani üniversite olarak bir bölüm gereklimi
eşim çevre teknikeride acaba olabilirmi diye merak ettim.

VoodooRush

Kayıtlı Üye
merhaba Çetin

bu kimya müh. odasının verdiği diploma haricinde hani üniversite olarak bir bölüm gereklimi
eşim çevre teknikeride acaba olabilirmi diye merak ettim.
İşte onu tam bilmiyorum. Bilgim dahilinde olan Kimyagerler alamıyor o belgeyi. Yengemden biliyorum.

VoodooRush

Kayıtlı Üye
sorumlu müdür gibi diploma kiralanacak anladığım kadarıyla bizde gıda mühendisleriyle aynı şeyi yapıyoruz
Gıda için yengemle sözleşme imzaladım ama otogaz için belge alamıyormuş bölümü dolayısı ile :S. Önceki arkadaş da sektör değiştirdiği için sözleşme yenileyemedik, arıyoruz.

kamikaze

Kayıtlı Üye
Bilfiil mesleğini icra etmeden, kağıt üstünde gözükmesi doğru mu? Mesela gıda sektöründeki görevi ne oluyor o pozisyonda çalışnanın, veya akaryakıt sektöründe?

VoodooRush

Kayıtlı Üye
Bilfiil mesleğini icra etmeden, kağıt üstünde gözükmesi doğru mu? Mesela gıda sektöründeki görevi ne oluyor o pozisyonda çalışnanın, veya akaryakıt sektöründe?
Yasal olmasa bir insanın 5 istasyona sorumlu müdürlük yapabilmesine izin verilmezdi sanırım. Gıda sektöründe bu rakam değişik olabilir ama yine çoklu işyerlerinde çalışabiliyor bu arkadaşlar. 24 saat pompacı gibi işbaşında olması gerekmiyor.

Yasada tam olarak ne yazıyor bilmiyorum, araştırmaya da üşeniyorum açıkçası ancak; normal şartlarda haftada 1 gün / birkaç saat gelip bir sorun var mı yok mu kontrolünü yapıp gidiyor bu arkadaşlar. Sizi nasıl ikna ederim bu işin yasallığı ile ilgili bilmiyorum ama zaten bu cihazların bakımlarını aksatmak bir şey ister de yazmayayım onu. Ben şahsen 24 saat 20-30 metre mesafede bulunduğum ne LPG tankını bakımsız bırakıyorum, ne LPG pompamı. Başkaları ne yapar ne eder bilmiyorum. Bugüne kadar da "sorumlu müdür"ün gelip bir istasyonda bu neden böyle bunu yanlış yapmışsınız dediğini görmedim.

İlan hala geçerlidir.

Üst Alt