Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LP 670-4 vs. SLR 722..

YCO

Kayıtlı Üye
video izlenmesi keyifli olmasıyla beraber Abi Dhabi'nin merkezinde 2 ışık arasında yarışmışlar ve kimse karşılarına çıkmamış..
diğer ilginç nokta ise 722'de sert frenajda arkadan kanat açılmıyo mu frenaja yardımcı olmak için..videoda yanlış görmediysem açılmıyo çünkü..

http://www.youtube.com/watch?v=IEl5OAZskIc

Yol kapalı be yiğitim. Bu bölüm vardı bende. SLR da normalde spoiler açılıyor ama 722 farklı olabilir belki bilemedim.

Yol kapalı be yiğitim. Bu bölüm vardı bende. SLR da normalde spoiler açılıyor ama 722 farklı olabilir belki bilemedim.

kapalı olmasından başka bişi olamaz zaten de bi yaya bile yok etrafta.. :)
722 çok daha hızlı velakin normal SLR'da araç frenajda kafayı bayaa indiriyodu bu daha dengeli duruyo gibi..belki de gerek kalmamıştır değişikliklerle 722'de..

---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 18:07 ----------

SLR zaten Top Gear'ın ilk testlerinde de frenlerin alev alması gibi sorunlar yaşıyodu..
bu da Gumball'dan '05..

http://www.youtube.com/watch?v=YWq1GG9CG5M

SLR zaten frenlerinin çok iyi olmasından dolayı şikayet almıştı. Fifth gear'da bahsetmişlerdi. Bu sebepten ötürü farklı bir yola gitmiş olabilirler.

giderken acıkan gordum ama frene basınca ılk defa mersoda goruyorum

Bunların yanından Turbo VTI'la patır patır uzamak var..

---------- Post added at 18:46 ---------- Previous post was at 18:45 ----------

giderken acıkan gordum ama frene basınca ılk defa mersoda goruyorum

Veyronda da var. Galiba Saleen S7'de de vardı ama emin değilim.

bunların yanından dedgın gıbı o yolda hulk ıle paket edıp ecıcen

Geri
Üst Alt