Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lovato mu ? Brc mİ ? Bİrde usta tavsİyesİnde bulunabİlİr mİsİnİz ?

dgkndmrr

Kayıtlı Üye
arkadaŞlar merhaba Öncelİkle Şİmdİ ben aracima lpg taktirmaya kesİn karar verdİm fakat Şİmdİde marka ve usta konusunda kafamda teredÜtler var bunlari sİzİnle yaplaŞip ÇÖzÜmlemek İstİyorum. ŞÖyle baŞlayayim ;

1. Brc veya lovato marka lpg taktirmayi dÜŞÜnÜyorum. Bunlardan hangİlerİnİ Önerİrsİnİz ? Veya bunlarin kendİ aralarinda ÇeŞİtlerİ varmidir? Varsa hangİsİ seat leon 1.6 stylance uyumludur ?

2. Forumdan araŞtirdigim kadariyla bu sİstemİn dÜzgÜn ÇaliŞip ÇaliŞmamasi tamami İle ustanin elİden geÇİyormuŞ. İstanbul ÜskÜdar da oturuyorum bu cİvarlarda bana tavsİye edebİleceĞİnİz bİr usta veya bayİ varmidir ?

Şİmdİden teŞekkÜr ederİm. İyİ forumlar dİlerİm.

anladığın üzere usta iyi ise brc veya lovatonun birbirinden çok da farkı yok.ikiside made in italy

fiyat farkı çok yoksa prins
sonra lavato sonra bi tane daha var adını hatırlamıyorum..
ama şunu sor enjektörleri nereye takıyorlar..manifoltmuydu neydi kafam karışık ordan bir yerden takılan var ..onlar iyi..üstten takılanı takma

brc my-11 ama ucuz olsun dıyosan atıker:D 16 8v motorlu araclar lpg ye cok uygundur

üzülerek söylüyorum fakaat hala kafamda net birşeyler oluşmadı .. Aracına LPG taktıran üyeler buraya !!! yardımınıza muhtaç bir yeni üye var :)

Bana da prins önermişlerdi :D 13 bin tl' lik araca 2300 TL' lik sistem takmamı tavsiye ettilerdi :eek:

İşin şakası bir yana, prins tartışılmaz bi sistem, ama bence Lovato... Benim seçeneklerim Lovato ve Landirenzo arasındaydı, peder bey "ATİKER taktırdım" dedi, parayı o ödediği için eyvallah çektm :)

genel anlamda öneriler lovato yönünde ben bu markayı biraz araştırayım . kullanıcı yorumları vs. teşekkür ederim arkadaşlar :eek:

benim aracım da lovato var ve gayet memnunum. hiçbir sıkıntısı yok. eski aracımda brc vardı. rölantide çıt çıt ses yapar. ama o da kalitelidir.

Geri
Üst Alt