Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lost..

neye 2 bölüm kaldı????????
bitmesine mi???

pardon pardon. 6.szon başlarken imdbde sadece 9 bölüm gözüküyordu. Şimdi baktım 18 olmuş. panik yok :D

zaten yüksek tansiyonum erhanım daha fazla yükseltme gözünü seviyim :)

hahaha bende sevindim 18 bölümü görünce :D

ben 3 bölüm filan gerideyim. eski heyecan kalmadı bence sıkılıyorum valla artık izlerken.

tek sıkmayan dizi, HIMYM :cool:

okudumda adamlar ıyı yorumlar yapmıs kasmıs flan:D ben o oldurulur bu oldurulur onu bunu gectımde ısın ucunda kara duman nedır ne degıldır:) nasıl olustu nasıl bılıncı olur ın mıdır cın mıdır ne dır bu :) Jacop nerden geldı bu adanın ıhalesını kım kıtledı bunlara:) Asıl sorular bence bunlar olmalı.Aslında eskısozlukte yazılanlar sadece dın felsefesı yapmak gıbı bsey bana gore,tanrıyı sorgulamaz da onun yerıne alt kademelerde neler olup bıtıyo onları sorgularsın dın felsefesınde bu da onun gıbı bsey.Kara dumana ınan ama ne oldugunu nerden geldıgını hıc sorgulama:)

Melih'im Lost izlerken sıkılman için ya uyuyo ya da anlamıyo olman lazım kardeşim.. :D :D

Jan'ım valla doğru diyosunda çocukta daha çözememiştir bence onu. Duman'ın oluşumunu hangi mantığa uygun açıklayacaklar onuda bilemedim ama çocuk baya bir soru işaretini yanıtladı benim açımdan.

Geri
Üst Alt