Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lost..

dostum bide dizileri yakından takip ediyosan çok güzel bi site verebilirim diziler için özellikle torrenttan indiriyosan tabii?

http://eztv.it/

Burda american futbol ligi maçları diziler kış olimpiyatlarından tut tv lerde yayınlanan herbişi var ;)

çok teşekkür ederim, özellikle torrent kullanıyorum zaten,

eve gidince bir sömüriyim siteyi :)

---------- Post added at 14:01 ---------- Previous post was at 13:56 ----------

biri flashforward dedi sanki =) 10 numara dizi. olst ve dexter da iyidir. hereos saçmalamaya başladı bence artık hiç izlemiyorum.

HIMYM arada güzel gidiyo çerez niyetine :)

çok haklısın heroes iyice zıwanadan çıktı, izliyorum ama 4 sezon hatrına izliyorum resmen, yoksa sıktı hakkaten, geçen hafta da sezon finali yayına girdi, umarım bir dahaki sezon çok daha iyi olur.

Lost zaten favorim benim de, HIMYM da kendi dalında favorimdir, Barney adamımdır :)

sezon 6, 6. bölümü izleyen var mı. ??

:)

diziyi nasıl sonlandırcaklar artık eskisinden de çok merak eder oldum..
velakin Locke'ın Claire'le bi şekilde yakınlaşmış olmasından hoşnut değilim.. :D :D

Sayid falan artık Locke'tan yana olucak herhalde görünen o. ??

Said, locke falan yok abi onların içine girdiler :D

Sayid'e de mi girdiler diyosun Erhan'ım.. :D :D

sayidin icine girdikleri icin dirildi zaten. yoksa ölmüştü aslında.

Yiğidim ölene giriyorlar :D

For example,

Jack'ın babası adaya cesedi düştü,

Eko'nun kardeşi peder uyuşturucu uçağı ile adaya çakıldı mesela...

Bu şahsiyetsizler ölülerin bedenine girip birilerine gözüküyorlar :D

Geri
Üst Alt