Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lost..

ahahahha :D

bu arada izlemiyorum ısınamadım bu diziye 1. sezonda bölümleri faan karıştırdm ilk izlemek istediğimde sonrada uğraşmadm.

kardeşim bence en az 1-2 bölüm şans ver zaten hoşuna gider..
1 ve 2. bölümü izleyebilirsin mesela baştan..

arkadaşlar lost tan sonra aynı tür olmıyabilir ama dexter ıda tavsiye ederim.Hayatımın en iyi 2 dizisidir lost la dexter ,
hatta isteyen arkadaşlara dvd lere yazıp yollıyabilirim ;)

arkadaşlar lost tan sonra aynı tür olmıyabilir ama dexter ıda tavsiye ederim.Hayatımın en iyi 2 dizisidir lost la dexter ,
hatta isteyen arkadaşlara dvd lere yazıp yollıyabilirim ;)

dexter' a bir ara ben de sarmıştım ama sonra neden bilmiyorum koptum diziden, ama tekrar başlamayı düşünüyorum,

bu arada dizi tutkunuysanız, Flashforward' ı da tavsiye ederim...

aynen Dexter'a ben de ilk zamanlarında takip ediyodum sonra nedense koptum..

dexter' a bir ara ben de sarmıştım ama sonra neden bilmiyorum koptum diziden, ama tekrar başlamayı düşünüyorum,

bu arada dizi tutkunuysanız, Flashforward' ı da tavsiye ederim...

flashforward'a da başladım ama uzun zamandır 10. bölümde kaldı.Bayaa diziye ara verildi sanırım

biri flashforward dedi sanki =) 10 numara dizi. olst ve dexter da iyidir. hereos saçmalamaya başladı bence artık hiç izlemiyorum.

HIMYM arada güzel gidiyo çerez niyetine :)

Geri
Üst Alt