Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Londra Dil Okulu

ZGR

Kayıtlı Üye
haziran başı itibariyle 3 3.5 süreyle londraya dil eğitimine gidicem
elimde bir kaç kurs ve okulun bilgileri var
en son london oxford house college da karar kıldım ama daha iyi veya daha yararlı olabilecek bir kurs yada okul bilen biri veya yardım edebilecek biri var mıdır?

harrow house a gıtmıstım 5 sene once falann guzeldı orası hem bı koy ıcınde cok guzel hemde egıtımı guzeldı .... ama ıngıltereyı yemeklerı sevmedım hıc 4 hafta gıtmıstım 7 kılo verıpdonmustum dusunyanı :D

2005te bir kursa kayıt yaptırmıştım adını bile unuttum bi dünya para yatırdım vize alamadım yalan oldu benim ingiltere kurs işi. kursun adını hatırlamıyorum ama

Özgürcüm kesinlikle londraya gitme derim..çünkü diğer yerlere göre çok daha pahalı yaşam,ulaşımı daha zor vs.
EF dil okulları var.onlarla görüş.ben hem londraya hem de bournemouth diye 2 şehire gittim dil için..bournemouth çok daha keyifli eğlenceli ve küçük bi yer.haftasonları zaten istersen gidersin londraya

benim londrada kalma sorunum olmayacak kuzenim orda onun yanında kalıcam
sadece kurs ayarlamam yeticek aslında

sagol aybars
yarın bağlantı kurarım onlarla

haftasonu yurtdışı eğitimi fuarı vardı zigorum neden gelmedin..

haberim vardı ama fırsatım olmadı malum yogunum bu aralara okula bıle gıtmıyorum 10 gundur

Geri
Üst Alt