Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lokal boya arabanın fiyatını ne kadar etkiler acaba,çizik fotoları mevcut ise elde:)

çizik vuruk hasarlı bölümün fotoğrafı yapılırkenki fotoğrafı olduktan sonra hiçbir değer kaybetmez sanmıyorum

aynen hepsini çektim bide video su da var inş satmam ama insanoğlu doyumsuz oluo.peder jettaya aşık olmuş bile:)

ilginçtir TR'de her tarafında ufak tefek göçük olan aracı sırf düzeltilip boyanmadığı için seviyoruz..
bu mantığı anlamam için aradan çoooook yıllar geçmesi gerekcek galiba.. :D :D

"ufak tekef çiziklerden dolayı" belden aşşağı boyalı mantığıyla araç satanlar olduğu sürece insanlar güvenemiyor boyalı araçlara:) fotoğrafı nası olduğu nası yapıldığı bilindiği sürece şasi de bir hasar yoksa alırım ben takıntım yok boyayla alakalı

çizikten dolayı komple bel altı boyalı ne demek zaten hala anlamış değilim:) sürttüm göçtü boyattım falan deseler daha dürüstçe olurdu ancak bende boyaya pek takılmam..auto king i nedense kimse tavsiye etmiyor.en güzeli güvenilir bir ustada boyatmak

autokingi darma duman ettim valla,rutüşlük deil bıçak sokmuşlar arabaya sol arka stopdan ön kapı kolunu kadar:)bana 3 cm kalınlığında
atçaz dediler bende
az çok anlarım boyadan komple vernik atmışlar 3 cm 50 cm olmuş mikrona soktum orda,hemen kamera kayıtlarını aldım ama elden ne glir lokal boya çıktı ama ne lokal boya.

Bende bir darbemi vakumla çektirdim arka tampona lokal yaptılar gayet güzel oldu hiçbir sıkıntıda oluşmadı aradakı farklılık neden ki acaba

Valla bizde çok memnunuz autoking'ten (başakşehir) diğer aracımızla ilgili 3 kere işimiz düştü hepsinde de memnun kaldık arka koltuktaki baş parmağım kadar sigara yanıklarını bile çok güzel bir şekilde onarmışlardı

Valla bizde çok memnunuz autoking'ten (başakşehir) diğer aracımızla ilgili 3 kere işimiz düştü hepsinde de memnun kaldık arka koltuktaki baş parmağım kadar sigara yanıklarını bile çok güzel bir şekilde onarmışlardı

kardeş bu sigara yanığını nasıl kapatıyorlar, yamamı yapıyorlar..

kardeş bu sigara yanığını nasıl kapatıyorlar, yamamı yapıyorlar..

inan bende tam anlamadım nası onardıklarını:) ama belli olmuyor yani normal kumaş koltukta yaptılar bize sadece o yanığın olduğu deliğe dokunduğumda bir sertlik hissediyorum kaldı ki içindeki süngeride yakıp içeri çökmüştü o yer orayıda doldurmuşlar bir şekilde

inan bende tam anlamadım nası onardıklarını:) ama belli olmuyor yani normal kumaş koltukta yaptılar bize sadece o yanığın olduğu deliğe dokunduğumda bir sertlik hissediyorum kaldı ki içindeki süngeride yakıp içeri çökmüştü o yer orayıda doldurmuşlar bir şekilde

bilgi için sağol kardeş..

Geri
Üst Alt