Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

lokal boya arabanın fiyatını ne kadar etkiler acaba,çizik fotoları mevcut ise elde:)

Konu, 'Sohbet' kısmında 0909leon tarafından paylaşıldı.

1. 0909leon

0909leon SCW Üyesi

95
    4
    8
  2. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    benim araç harita gibi.. :/ 2-3 puşt yüzünden 3 ayda bir rütuşlandı en sonunda evi değiştirdikte kurtulduk.... :/

3. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    pek birşey etkilemez hatta hiç bile olabilir bence tabiki 1-2 ufak rotüş varsa

4. 0909leon

0909leon SCW Üyesi

95
    4
    8
    autokingi darma duman ettim valla,rutüşlük deil bıçak sokmuşlar arabaya sol arka stopdan ön kapı kolunu kadar:)bana 3 cm kalınlığında
    atçaz dediler bende
    az çok anlarım boyadan komple vernik atmışlar 3 cm 50 cm olmuş mikrona soktum orda,hemen kamera kayıtlarını aldım ama elden ne glir lokal boya çıktı ama ne lokal boya.

5. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    bu kadar olur!.. bende aynı olaydan şikayetçiyim 4 yıldır gidiyorum oraya ama boyadan bi gram anlamıyorlar mahvettiler arabayı bende saldım zaten aracı artık :(

6. 0909leon

0909leon SCW Üyesi

95
    4
    8
    Valla ben yanlış anlaşılmasın ama 40 milyar para verdim denilen gibi yapılmıçaksa ne önemi var autoking in sanayide daha ii ustalar var.ama yaptım yapacağımı en son kadın ağlıodu.

7. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    ben anadolu kaskonun mini onarımından faydalanıodum sırf ordan uzaklaşiim diye gittim axa ya yaptırdım... kaskoyu... kurtuldum artık arabayı görmen lazım sanki suluboya yapıolar!..

8. 0909leon

0909leon SCW Üyesi

95
    4
    8
    benimkini ustası anlar o kadar da belli olmuo ama bana yalan sölemeleri canımı sıktı güvenlik kamera kayıtlarını grmem yetti.dediğim gibi 3 cm olmuş 50 cm

9. zizi

zizi SCW Üyesi

79
    2
    8
    benim aracın tamponunda da ufak bir yer var. auto kinge götürecektim. siz böyle söyleyince vazgeçtim şimdi. iyi bir yer varsa oraya götürelim. rötuş kaba geliyor göze

10. 0909leon

0909leon SCW Üyesi

95
    4
    8
    kardeşim bak sitenin ilk meyvelerini yemeye başladık):sakın gtürme ben kapıdan iki kişiyi geri gnderdim rutüş yap arabanda bişe yok kardeşim :)

Sayfayı Paylaş