Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lokal boya arabanın fiyatını ne kadar etkiler acaba,çizik fotoları mevcut ise elde:)

benim araç harita gibi.. :/ 2-3 puşt yüzünden 3 ayda bir rütuşlandı en sonunda evi değiştirdikte kurtulduk.... :/

pek birşey etkilemez hatta hiç bile olabilir bence tabiki 1-2 ufak rotüş varsa

autokingi darma duman ettim valla,rutüşlük deil bıçak sokmuşlar arabaya sol arka stopdan ön kapı kolunu kadar:)bana 3 cm kalınlığında
atçaz dediler bende
az çok anlarım boyadan komple vernik atmışlar 3 cm 50 cm olmuş mikrona soktum orda,hemen kamera kayıtlarını aldım ama elden ne glir lokal boya çıktı ama ne lokal boya.

autokingi darma duman ettim valla,rutüşlük deil bıçak sokmuşlar arabaya sol arka stopdan ön kapı kolunu kadar:)bana 3 cm kalınlığında
atçaz dediler bende
az çok anlarım boyadan komple vernik atmışlar 3 cm 50 cm olmuş mikrona soktum orda,hemen kamera kayıtlarını aldım ama elden ne glir lokal boya çıktı ama ne lokal boya.

bu kadar olur!.. bende aynı olaydan şikayetçiyim 4 yıldır gidiyorum oraya ama boyadan bi gram anlamıyorlar mahvettiler arabayı bende saldım zaten aracı artık :(

Valla ben yanlış anlaşılmasın ama 40 milyar para verdim denilen gibi yapılmıçaksa ne önemi var autoking in sanayide daha ii ustalar var.ama yaptım yapacağımı en son kadın ağlıodu.

Valla ben yanlış anlaşılmasın ama 40 milyar para verdim denilen gibi yapılmıçaksa ne önemi var autoking in sanayide daha ii ustalar var.ama yaptım yapacağımı en son kadın ağlıodu.

ben anadolu kaskonun mini onarımından faydalanıodum sırf ordan uzaklaşiim diye gittim axa ya yaptırdım... kaskoyu... kurtuldum artık arabayı görmen lazım sanki suluboya yapıolar!..

benimkini ustası anlar o kadar da belli olmuo ama bana yalan sölemeleri canımı sıktı güvenlik kamera kayıtlarını grmem yetti.dediğim gibi 3 cm olmuş 50 cm

benim aracın tamponunda da ufak bir yer var. auto kinge götürecektim. siz böyle söyleyince vazgeçtim şimdi. iyi bir yer varsa oraya götürelim. rötuş kaba geliyor göze

benim aracın tamponunda da ufak bir yer var. auto kinge götürecektim. siz böyle söyleyince vazgeçtim şimdi. iyi bir yer varsa oraya götürelim. rötuş kaba geliyor göze

kardeşim bak sitenin ilk meyvelerini yemeye başladık):sakın gtürme ben kapıdan iki kişiyi geri gnderdim rutüş yap arabanda bişe yok kardeşim :)

Geri
Üst Alt