Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Logo

denizgoktas

Kayıtlı Üye
keşke söküp takabilecek becerimiz olsa daha kalıcı güzel bir şeyler yapabilseydik.

lfvu6.jpg

lfvvd.jpg

lfvwp.jpg

Deniz sorun ne anlayamadım. Gayet güzel görünüyor. Dahası ne yapacasın ki logoya?

Deniz sorun ne anlayamadım. Gayet güzel görünüyor. Dahası ne yapacasın ki logoya?

Yani kalıcı yapabilseydik iki gün sonra çıkmayacak şekilde boyayabilseydik. Görüyorum söküp kaplayıp boyayıp yerine takabiliyorsunuz. öyle bir yeteneğim olsaydı diye isyanım. Kaç gündür şu disk kenarlarını boyuyorlar ya onu düşünüyorum nasıl yapıcam bilmiyorum falan. lastiklerin içinden gözüken kırmızı. Kaliper kapağı mı ne onu sordum senin arabaya olmaz çok uğraştırır bilmem ne kimse ilgilenmiyor benle :D

Yani kalıcı yapabilseydik iki gün sonra çıkmayacak şekilde boyayabilseydik. Görüyorum söküp kaplayıp boyayıp yerine takabiliyorsunuz. öyle bir yeteneğim olsaydı diye isyanım. Kaç gündür şu disk kenarlarını boyuyorlar ya onu düşünüyorum nasıl yapıcam bilmiyorum falan. lastiklerin içinden gözüken kırmızı. Kaliper kapağı mı ne onu sordum senin arabaya olmaz çok uğraştırır bilmem ne kimse ilgilenmiyor benle :D
kardeşim o hiç zor degil yarinden çıkaramana bile gerek yok lastigi çıkar o kapagın etrafını güzelce kapak sonra ısıya dayanıklı bi sprey boya iş tamam dır

abi bi eline bez bi eline de çok ince fırca alacaksın suluboya fırcası ince ince yapıcan taşanları hemen sılıcen :)

Sök jantı abi arabanın hicbiryerine gelmemesi için gelebilecek yerlere gazete yapıstır sonra diski gazeteyle kapla sadece kaliper kalsın sonra akçalı spreyler var ısıya dayanıklı spreylerden olsun akçalı kalitelidir boya sonra tak jantını.

Geri
Üst Alt