Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Logo

Bu arada neyle nasıl kapladın abı orayı.?

kırmızı yapışkanlı bişi aldık reklamcıdan. incecik kesip yapıştırdık. öyle çok özenli bişi değil ama karşıdan bakınca belli ediyor epey. Yarın o kırmızıya boyama işini deniycem, fikirler için teşekkür ederim. hem yazlıkları da taktırım bu arada tek taş iki kuş olur. Tavanı da parlak siyah kaplatmak istiyorum. siz boluya gelene kadar dikkat çekici bişiler yapayım sonra belki sökerim. sizce?

kırmızı yapışkanlı bişi aldık reklamcıdan. incecik kesip yapıştırdık. öyle çok özenli bişi değil ama karşıdan bakınca belli ediyor epey. Yarın o kırmızıya boyama işini deniycem, fikirler için teşekkür ederim. hem yazlıkları da taktırım bu arada tek taş iki kuş olur. Tavanı da parlak siyah kaplatmak istiyorum. siz boluya gelene kadar dikkat çekici bişiler yapayım sonra belki sökerim. sizce?
aynaları kaplat abi . tavanı kaplatma .

aynaları kaplat abi . tavanı kaplatma .

aynaları siyah istesem reference alırdım. ama tavan parlak siyah, aynalar kırmızı, o jant içleri kırmızı ve bir kaç kırmızı auto emotions ve seat sport stickerı bu hafta sonu organizasyonu için olur gibi. oooof bilmiom işte cahiliz bu konuda

aynaları siyah istesem reference alırdım. ama tavan parlak siyah, aynalar kırmızı, o jant içleri kırmızı ve bir kaç kırmızı auto emotions ve seat sport stickerı bu hafta sonu organizasyonu için olur gibi. oooof bilmiom işte cahiliz bu konuda
Reference alsaydın abi piano black gibi parlak olmazdı telmaşa dururdu. Style iyidir .. Panjurun çerçevesini fln kaplat piano black. ama tavanı kaplatma. Kapılara Auto Emocions stickerler yapıştır alt kısımlarına çelik jantın yoksa bi audi model jant tak.

Eline sağlık deniz güzel duruyor güle güle kullan

Geri
Üst Alt